Czerwiec to miesiąc, w którym witamy pierwszy dzień lata. To także czas na zaplanowanie wakacji oraz podjęcie sportowych aktywności! W odpowiedzi na to Sueño Surf oraz Aioli organizuje Kite City Festival! Lato w mieście z surferskim motywem przewodnim rozgrzeje mieszkańców największych miast w Polsce w trzy czerwcowe soboty – 16. czerwca festiwal zawita do Warszawy!

Jak mówią organizatorzy, ideą festiwalu jest propagowanie sportowego stylu życia, jako sposobu na aktywne wakacje. Kitesurfing to dla nich prawdziwa pasja, którą chcą dzielić się ze światem, a tym samym przekonać każdego, że sport ten może być nie tylko odskocznią od codziennej rutyny, ale i szansą na pozytywną zmianę w życiu.

Kitesurfing to sport dla każdego!

Warto zaufać słońcu, falom i wiatrowi – ta mieszanka to w końcu prawdziwa bomba witaminowa! Z myślą o wszystkich, którzy nie mogą lub dopiero wybierają się nad morze, organizatorzy przeniosą klimat plaży do miasta i pokażą, że kitesurfing to sport dla każdego i – wbrew pozorom – całkiem łatwy!

Kitesurfing to nie tylko deska i latawiec, ale i niezwykła atmosfera, którą tworzą inspirujący ludzie. Podczas wyjazdów na kite’a zawieranie nowych znajomości oraz poznawanie kultur jest na porządku dziennym, dlatego właśnie połączone siły ekip Aioli i Sueño Surf chcą przenieść klimat Helu czy brazylijskich wybrzeży do serc polskich miast – wraz z całą, właściwą im pozytywną energią.

Na całe dnie zaplanowane są różne atrakcje, przyjazne również rodzicom z dziećmi – festiwalowe atrakcje przybliżą gościom specyfikę sportów z deskami w roli głównej, będzie nawet możliwość przejażdżki na deskorolkach marki fishboard – wystarczy odrobina wyobraźni (a tego #aiolifriends nie brakuje) i już beton miast może zamienić się w błękitne fale, szczególnie że na ekranach monitorów od rana do wieczora wyświetlane będą filmowe ujęcia rajskich plaż i wyczynów kitesurferów. 

Live cooking i dobra muzyka

W trakcie festiwalu organizatorzy zapowiadają pokazy z serii live cooking oparte o inspiracje kulinarne z całego świata oraz miejsc, które można odwiedzić podczas kitesurfingowych podróży. Ponadto wszystkim tym atrakcjom towarzyszyć będzie chilloutowa muzyka, płynąca z vinyli DJ-a, która to muzyka dodatkowo wzbogaci wydarzenie o wakacyjne wibracje i rozkręci bioderka wszystkich festiwalowiczów podczas wieczornej imprezy.

Dlaczego warto wziąć udział w imprezie?

Canon stworzy specjalną strefę, w której zaprezentuje swoje najnowsze produkty, a także przeprowadzi warsztaty fotograficzne. Go Pro przekaże trzy kamerki na poczet konkursów, natomiast Fishboard – bluzy, koszulki i trzy deskorolki. Na tym jednak lista nagród się nie kończy, zapewniają organizatorzy.

Jak zdobyć nagrody? Zadanie jest proste.

Wystarczy przyjść na wydarzenie i zrobić sobie zdjęcie na ściance. Następnie dane zdjęcie należy udostępnić na swoim Facebooku oraz Instagramie z oznaczeniem @suenosurf oraz kanału kantyny @aioli_cantine. Do wpisu trzeba też dodać hasztagi #kitecityfestval, #aiolifriends, #aiolixsueno oraz #urbankite. Spośród danych zdjęć jury konkursowe wybierze zwycięzców i ogłosi wyniki na kanałach mediów społecznościowych tuż po zakończeniu Festiwalu Kite City!

Miejsce: AïOLI Bar Cafe Deli, ul. Świętokrzyska 18
Data: 16. czerwca
Start: 12.00
Wstęp wolny!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany