Melanże w ten weekend 23. – 25. marca

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. ALL GOLD EVERYTHING FT. ŁOWCY – wszystko złoto co się świeci. Od sztabek po jelenia. Za złotą djką stanie DNTRT (ŁOWCY)! Już dzisiaj widzimy się Piekle nad Niebem przy złotym barze!
Data: 23. marca
Start:
22:00
Więcej info: FB EVENT

2. BIAŁE NOCE BY SYRENI ŚPIEW – Szampany strzelają na wiwat! Przy stołach toczą się burzliwe dyskusje! Czy pierwsza była wódka? Czy zakąska? Pomyśleć, że zaczęło się od kolacji i raptem kieliszeczka albo dwóch! Warszawskie dancingi rodem z Adrii znała cała Polska, czas by na parkiet wrócił tamten szalony i kuszący Syreni Śpiew! To najpiękniejszy hołd dla Waszej kochanej Syrenki. Jedzenie, taniec i śpiew już dzisiaj w Białej! Bądż pierwszy i zrób rezerwację, a dostaniesz butelkę wina w PREZENCIE ! Tego wieczoru dla wszystkich gości będzie dostępna pełna karta dań.
Data: 23. marca
Start: 20:00
Więcej info: FB EVENT

3. EXBOYFRIENDS AVEC BOOGIE FREED FROM DESIRE VOL. 8 – wszyscy bardzo dobrze znamy refren: “My love has got no money, he’s got his strong beliefs” – ten kawałek natychmiast porywa na parkiet! W sobotę w DZiKU nie będzie inaczej! Zagrają dla Was Exboyfriends i Boogie! Z tymi Panami za djką gwarantowane tańce do białego rana.
Data: 24. marca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 4. STARA MIŁOSNA FT. PRINCESS RAP X ZEPPY ZEP – noce coraz cieplejsze, poranki coraz przyjemniejsze. Nowy sezon, stary zasady. Tańczymy ile się da. Miłości dajemy jeszcze więcej! Za deckami w Patio staną: Princess Rap i Zeppy Zep. A w Miłości: DJ BTR.
Data: 24. marca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

5. WIELKI POWRÓT WIOSNY! NIEBO X GLAMOUR  – Wiosna ach to Ty! Czekaliśmy, czekaliśmy i jest! Ulubiona pora zakochanych, ambasadorka krótkiego rękawa i nieśmiałych plenerów. NIEBO X  Glamour.pl postanowili połączyć siły i przywitać ją wyjątkowo hucznie! Powitalne hymny zarają: Jedynak & Ment XXL (FLIRTINI), Borucci & Kotojeleń (Rapperoni),  CZARLSON (liestyle*). Druga scena w Piekło nad Niebem: Buszkers.
Data: 24. marca
Start: 22:30
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

 

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany