Skatepark pod Mostem Poniatowskiego zostanie zlikwidowany – taką decyzję wydał Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego. Szaber Bowl został uznany za nielegalną konstrukcję i wkrótce ma być poddany rozbiórce. Czy deskorolkowcom uda się przekonać władze miasta aby zalegalizowały obiekt?

“Stowarzyszenie Szaber Bowl od 2014r. oddolnie tworzy elementy do jazdy na deskorolce. W ubiegłym roku zbudowany został wspaniały bowl, który jest bardzo popularny. Potrzebujemy Twojej pomocy! Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych – pokażmy, że Szaber Bowl to nasza wspólna sprawa i razem przekonajmy władze Warszawy do zachowania bowla. Dziękujemy za Twoje wsparcie!!!” – te słowa możemy przeczytać na wydarzeniu akcji “Ratujemy Szaber Bowl”.

Odzew był natychmiastowy. W wydarzeniu wzięło udział już ponad 4,5 tyś. internautów, a co chwila możemy przeczytać o nowych postępach w sprawie: 

“Jesteśmy już po spotkaniu, mamy dobre wieści  Prezydent Michał Olszewski zbił z Bacą żółwika i będziemy razem z nim i Zieleń Warszawska(Zarząd Zieleni) pracować nad tym w jaki sposób skejci zostaną pod mostem Poniatowskiego. Więcej szczegółów poznamy w najbliższych tygodniach, a na razie tak jak my bądźcie dobrej myśli. Tymczasem Prezydent szuka miejsca na naklejenie wlepki Szabra, działamy dalej i jesteśmy pewni, że cała akcja zakończy się sukcesem 

Pełne oświadczenie: Oświadczenie stowarzyszenia Szaber Bowl

Mocno trzymamy kciuki za powodzenie akcji “Ratujemy Szaber Bowl”! Dołącz do wydarzenia: Ratujemy Szaber Bowl

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany