Baths, czyli Will Wiesenfeld – muzyk i producent z Los Angeles, przyjeżdża do Polski z najnowszą płytą Romaplasm. Po etapie mroku, artysta stworzył serię niezwykle ciepłych, emocjonalnych i urzekających utworów. Supportem przed Baths w Niebie będzie równie wybitny Daedelus. Wspaniały pomysł na początek marca!

Baths w Niebie

Komfort może być oparciem lub drogą do kreatywnego przełomu. W przypadku Baths, komfort zaprowadził go na poziom artystycznej pewności i stabilności, który pozwolił stworzyć dotychczas najwspanialsze dzieło. Romaplasm to wnikliwie emocjonalny album, przesiąknięty obsesją Will’a Wiesenfeld’a na punkcie rodzinnego Los Angeles.

Baths stworzył swój własny, post-modernistyczny romantyzm. Romaplasm kładzie podobny nacisk na emocje i indywidualizm. W najnowszym albumie wyraźnie widać elementy tego nurtu. Baths tak jak wielu wielkich artystów romantycznych, konfrontuje przybijający chaos życia z pięknem i ulotnością.  

Przed gwiazdą wieczoru wystąpi Alfred Darlington, czyli Daedelus. To wyznaczający trendy producent z Los Angeles. Ma niezwykle znaczący wkład w scenę muzyki beat i elektronicznej, zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i na całym świecie. W ciągu ostatni 15 lat wypuścił wiele albumów, EPek i remixów między innymi takich wytwórni jak Ninja Tune, Anticon i Brainfeeder.

Miejsce: Niebo
Data: 1. marca
Start: 20.00
Bilety: 40 zł (pierwsza pula). Dostępne m.in. TUTAJ

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany