Szczypta dobrego smaku, garść humoru i cztery łyżki świetnej zabawy. W ten oto sposób powstaje jedyny i niepowtarzalny wieczór improwizacji w Kinie Praha! Zapraszamy na NOWY cykl spotkań, podczas którego gwarantujemy dużą dawkę śmiechu. 

Impro w Kinie Praha – „Teatr Hulaj”

Improwizacja jest formą żywego teatru, w którym fabuła, postaci i dialogi będące częścią gry, sceny czy opowieści powstają “tu i teraz”. Często improwizatorzy przyjmują sugestie od publiczności lub czerpią inspiracje z innych źródeł. Dlaczego to wyjątkowe show? Bo możecie mieć pewność, że drugi raz nie zobaczycie identycznego spektaklu! To jeden z największych atutów improwizacji – nigdy nie wiesz, czego się spodziewać!

Kolejne spotkanie już w najbliższy czwartek, 11 stycznia o godz. 19:00. Tym razem wystąpi przed Wami grupa „Teatr Hulaj”, tworzona przez warszawską grupę improwizatorów, wierzących w dobrą zabawę i w to, że z połączenia ich charakterów może wyniknąć ciekawy spektakl. Grają razem od 2013 roku. Uczyli się improwizacji w Chicago, Nowym Jorku   i Warszawie. 

Teatr Hulaj – Hulaj po warszawski

Hulaj po warszawsku to komediowy spektakl improwizowany o bolączkach, radościach i ciekawostkach stolicy. Inspiracją do niego są prawdziwe opowieści ludzi – o tym, co jest dla nich ważne i ciekawe, denerwujące lub fascynujące. W spektaklu występują zawodowi komicy związani z Resortem Komedii – warszawską kameralną sceną komediową. Gośćmi Hulaja po warszawsku byli to tej pory, m.in. Sylwia Chutnik, Bartosz Janiszewski, Marta Zabłocka, twórcy bloga Pańska Skórka i Okno na Warszawę. Artyści razem ze swoimi gośćmi i widzami na bieżąco wymyślają historie z Warszawą w tle.

Miejsce: Kino Praha
Data: 11. stycznia
Start: 19.00
Bilety: 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy)

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany