Home WydarzeniaKulturalnie MULTIKINO: ATOMIC BLONDE

MULTIKINO: ATOMIC BLONDE

by admin

Multikino: “Atomic Blone”

Premiery kinowe w tym tygodniu. Od 21. lipca w kinach sieci Multikino będziecie mogli zobaczyć premierowo trzy filmy: film akcji z Charlize Theron „Atomic Blonde”, animację “Mała Wielka Stopa” oraz świetne zwieńczenie trylogii „Wojna o planetę małp”.

Atomic Blonde

„Atomic Blonde” to film współtwórcy sukcesów takich hitów jak „John Wick”, „Podziemny krąg”, „300” i „Troja”. Jest to zarazem ekranizacja kultowej graficznej powieści Antony’ego Johnstona „The Coldest City”. Berlin, czasy Zimnej Wojny. Brytyjska agentka zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów. W roli agentki niezwykła Charlize Theron. Na ekranie partnerują jej James McAvoy, John Goodman oraz Sofia Boutella.

KINÓWKI.pl

Wojna o planetę małp

To trzeci film z przebojowej serii, która cieszy się uznaniem zarówno widzów, jak i krytyków, Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety. Reżyseria: Matt Reeves, w rolach głównych: Andy Serkis, Woody Harrelson, Steve Zahn i Toby Kebbell.

KINÓWKI.pl

Mała wielka stopa

„Mała Wielka Stopa” to film współtwórcy takich animowanych hitów jak „Żółwik Sammy”, „Jak ukraść Księżyc”, „Epoka lodowcowa 4”, „Minionki”. Nikt ich nie widział, ale wszyscy o nich słyszeli. Yeti! A gdybyś pewnego dnia odkrył, że jesteś jednym z nich?

Multikino: Atomic Blonde

KINÓWKI.pl

Oczywiście nie zabraknie ciekawych wydarzeń specjalnych:

  • 30. lipca – Metropolitan Opera zaprasza na „Makbeta” w ramach cyklu „Letnie powtórki”,

Multikino: Atomic Blonde

  • 1. sierpnia – British Council i Multikino zapraszają na spektakl „Rozenkratz i Gildenstein nie żyją”

Multikino: Atomic Blonde Pełny repertuar i bilety: www.multikino.pl

You may also like