Ostatni czerwcowy weekend na Burakowskiej zapowiada się niezwykle ciekawie! Wśród atrakcji: wystawa, koncert, klasyki kina, warsztaty renowacji mebli oraz brunch i rozmowy przy dużym stole! Będzie się działo. 

PIĄTEK

WYSTAWA // 17 Kilo Świeżych Ryb – w piątek w Terenie Otwartym odbędzie się wernisaż wystawy Łukasza Kotlińskiego pt. 17 Kilo Świeżych Ryb. Łukasz Kotliński ukończył ASP w Gdańsku i w swoim dorobku artystycznym ma wystawy m.in. w Brukseli, Londynie, Hamburgu, Niemczech, a także Sopocie i Wrocławiu. Wystawa potrwa do 2 lipca. Wstęp wolny.
Data: 23. czewrca
Start: 20:00
Więcej info: FB EVENT 

WEEKEND NA BURAKOWSKIEJ 14

SOBOTA

WARSZTATY // Akcja Renowacja – w sobotę czeka na Was Akcja Renowacja!, czyli warsztaty renowacji mebli. Z pewnością każdy z Was ma w domu mebel, któremu mógłby nadać nowy charakter. Podczas warsztatów prowadzący, Piotr Sosnowski z Pracowni Retro Concept wprowadzi Was w temat odnawiania mebli, różnych metod, technik oraz środków, za pomocą których Wasze starocie zyskają drugie życie. Warsztaty płatne.
Data: 24. czerwca
Start: 10:00
Więcej info: FB EVENT

WEEKEND NA BURAKOWSKIEJ 14

KONCERT // OtW-arte drzwi do sławy: Delayed Schedules – OtW-arte Latem to bar prowadzony przez Romę Gąsiorowską przy Burakowskiej 14. W sobotę rusza nowy cykl wydarzeń OtW-arte drzwi do sławy, czyli seria koncertów, performansów i innych zaskakujących działań artystów, którzy właśnie stoją u progu piorunującej kariery. Cykl zainauguruje elektryzujący zespół Delayed Schedules. Czym Was zaskoczy? Prawdziwym groovem. Chłopaki są energetycznymi instrumentalistami, a każdy z ich kawałków to odrębna opowieść, pełna własnych emocji i dynamiki. Na koncercie usłyszycie materiał z debiutanckiego albumu SUPERPOWERS, który zespół wydał w marcu tego roku. Przed koncertem odbędzie się krótki performance absolwentów pierwszego roku szkoły aktorskiej Romy Gąsiorowskiej aktoRstudio. Wstęp wolny.
Data: 24. czerwca
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

WEEKEND NA BURAKOWSKIEJ 14

NIEDZIELA

ROZMOWA PRZY STOLE // Brunch z żyrafą i szakalem – Niedziela to ta bardziej leniwa część weekendu. Burakowska 14 zaprasza w tym dniu na spotkanie i rozmowę przy stole Brunch z żyrafą i szakalem. Razem z Emilią Kulpą-Nowak (dziennikarką, trenerką, absolwentką studiów NVC) goście spróbują odnaleźć wspólnie odpowiedzi na pytania: Jak wyglądałby świat, gdybyśmy wierzyli, że dialog jest możliwy? Co by to zmieniło w naszych relacjach, gdybyśmy mieli zaufanie, że ludzie działają na rzecz swoich potrzeb, a nie przeciw nam? To spotkanie dla osób, które interesują się komunikacją budującą porozumienie, budowaniem relacji, bliskości – zarówno z dziećmi, jak z innymi osobami w ich otoczeniu. Wstęp wolny.
Data: 24. czerwca
Start: 12:00
Więcej info: FB EVENT

WEEKEND NA BURAKOWSKIEJ 14

SOBOTA & NIEDZIELA

LATERNA MAGICA // Wielkie gwiazdy Hollywood – w ten weekend czeka na Was klasyka kina i wielkie gwiazdy Hollywood. Dwa filmy i dwa wieczory – w piątek Dama z Shanghaju z Ritą Hayworth, a w sobotę Słomiany Wdowiec z Marilyn Monroe.
Data: 24. i 25. czerwca
Start: 20:00
Więcej info: FB EVENT

WEEKEND NA BURAKOWSKIEJ 14

NA PODWÓRKU // Sport to zdrowie – gry i zabawy sportowe przez cały weekend – na miejscu czekają na Was boiska i rakietki do badmintona, boiska do piłki nożnej oraz bule. Na spragnionych po wysiłku czekać będą lody i lemoniada.

Więcej informacji o programie: Weekend na Burakowskiej

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany