Home WydarzeniaKulturalnie Wystawa wydruków fine art ● Tytus Brzozowski ●

Wystawa wydruków fine art ● Tytus Brzozowski ●

by admin

Tamka 43 Cafe

zaproszenie-tytus-brzozowski

21 listopada koniecznie zajrzyjcie na otwarcie wystawy wydruków fine art prac Tytusa Brzozowskiego, architekta i akwarelisty, dla którego inspiracją jest Warszawa.

Artysta jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Studiował i praktykował w Finlandii. Przez pięć lat pracował w zespole warszawskiej pracowni projektowej Jems Architekci. W swoich pracach opowiada o mieście marzeń – pełnym zdobnych kamienic, wąskich ulic i strzelistych wież. Posługując się elementami architektury i krajobrazu charakterystycznymi dla lokalności Warszawy, tworzy nowe światy, które mimo swej baśniowości ciągle są tutejsze.

marszabkowska-koszykowa-zniadeckich-internet

Warszawa Brzozowskiego jest miastem w którym historia współistnieje z teraźniejszością, miastem magicznym zmieniającym swą postać, wreszcie miastem marzeń, w którym sam artysta chciałby żyć. Wszystkie te płaszczyzny i zabiegi wynikają z pragnienia odzyskania miasta, odkrywania jego charakteru, wsłuchiwania się w jego wewnętrzny głos. Im bardziej wnikniemy w materię tych prac tym więcej sekretów uda nam się odkryć.

tytus-brzozowski-lanterns-lumarte-art-online Więcej info: FB EVENT Materiały Prasowe

You may also like