Home Miejsca Piękne kreacje, kolorowe kapelusze i wyścigi konne. Gala Derby już w najbliższą niedzielę!

Piękne kreacje, kolorowe kapelusze i wyścigi konne. Gala Derby już w najbliższą niedzielę!

by Kasia

Gala Derby to wydarzenie okraszone elegancją, szykiem i czystą klasą, która przywołuje na myśl czasy dawnej Warszawy. Już  3 lipca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie będziecie mjieć jedyną w swoim rodzaju okazję, aby przenieść się do czasów, gdzie podczas gonitw damy zwykły prezentować swoje fantazyjne nakrycia głowy, a dżentelmeni mogli dać się porwać emocjom związanym z odbywającą się na torze sportową rywalizacją. Doskonały pomysł na ciekawą, inną niż wszystkie, niedzielę!

Gala Derby już w najbliższą niedzielę, 3 lipca

Wizyta na Torze Wyścigów Konnych Służewiec to zawsze świetna przygoda i dobrze spędzony czas, w którym można przenieść się do klimatu innej epoki. 3 lipca rozegrana zostanie między innymi zapoczątkowana przez XII lorda Derby, prestiżowa gonitwa o błękitną wstęgę dla najlepszych trzyletnich koni pełnej krwi angielskiej – Westminster Derby, a także Nagroda Prezesa Totalizatora Sportowego oraz Memoriał Fryderyka Jurjewicza.

Tor Wyścigów Konnych Służewiec to również wspaniała architektura!

Pojedynek o błękitną wstęgę zostanie rozegrany już 78. raz na Torze Wyścigów Konnych Służewiec, tradycyjnie w pierwszą niedzielę lipca. W zeszłym roku we wspaniałym stylu sukces osiągnął ogier Guitar Man z utalentowaną amazonką Joanną Wyrzyk, która przeszła do historii jako pierwsza kobieta z tytułem zwycięzcy w Westminster Derby na Służewcu. Tegoroczny wyścig to nowe nadzieje i ogromne szanse. Warto być naocznym świadkiem tworzenia się prawdziwej historii.

Wyścigi konne i wyjątkowa moda

Wyścigi konne to nie tylko sportowe emocje na najwyższym poziomie, lecz także historia, tradycja i elegancja. Nieodłącznym elementem Derby jest styl i dlatego właśnie w tym dniu na Torze odbywa się konkurs na najpiękniejszą stylizację w kapeluszu, który jest organizowany na zaproszenie Toru Służewiec przez Damosferę. Co roku wystawne kreacje z pięknymi nakryciami głowy zachwycają i dodają niesamowitej atmosfery całemu wydarzeniu. Trudno to opisać, to po prostu trzeba zobaczyć!

Gala Derby to również konkurs na najpiękniejszą stylizację w kapeluszu! Fot. Damosfera

Gala Derby to też wiele atrakcji dla dzieci – dmuchańce, przejażdżki na kucykach, karuzela, kolejka z wagonikami, eurobungee, animacje, fotobudka. Po wyścigach odbędzie się klimatyczne kino letnie z seansem „Niepokonany Seabiscuit”. Publiczność będzie mogła nacieszyć się również zróżnicowaną ofertą gastronomiczną, foodtruckami z różnych stron świata. Tutaj nikt nie będzie się nudził! Jeśli szukacie sposobu na spędzenie niedzieli w wyjątkowy sposób – to właśnie coś dla Was!

Gala Derby
Data: 3 lipca
Start: 12:00
Bilety kupisz TUTAJ

* Artykuł powstał we współpracy z Torem Wyścigów Konnych Służewiec*

You may also like