Home MiejscaA to ciekawe! Na ten powrót czekaliśmy! Pomost 511 pojawi się nad Wisłą w ZUPEŁNIE nowej odsłonie!

Na ten powrót czekaliśmy! Pomost 511 pojawi się nad Wisłą w ZUPEŁNIE nowej odsłonie!

by Kasia

To chyba jedna z lepszych wiadomości 2020 roku – Pomost 511 wraca nad Wisłę! Coś się jednak pozmienia, będzie troszkę inaczej… Co tu dużo mówić. Szykuje się spora niespodzianka! Start już w najbliższą sobotę, 18 lipca! Czego możemy się spodziewać?

Pomost 511 wraca nad Wisłę!

Bez wątpienia każdy miłośnik nadwiślańskich klimatów pamięta Pomost 511 – miejscówkę, w której wydarzyło się już chyba wszystko – od gorących imprez do rana i spektakli teatralnych, przez Balet nad Wisłą, kino letnie i festiwale kulinarne, po poranną jogę, zloty breakdancerów i wakacyjny relaks na leżakach.

Pomost 511 słynie z nietuzinkowych pomysłów, jak choćby Balet nad Wisłą, który przyciągał tłumy!

W tym roku, w tej samej lokalizacji – na wysokości 511 słupka kilometrażowego nad Wisłą – popularny klub wreszcie pojawi się ponownie. Klubokawiarnia będzie jednak wyglądała ZUPEŁNIE inaczej niż dotychczas. Co się zmieni? HA! Żeby się przekonać, musicie zajrzeć tam 18 lipca. Uwierzcie mi – nie będziecie żałować.

No cóż powrót Pomostu 511 oznaczać może tylko jedno… Wisła po raz kolejny staje się wakacyjną miejscówką numer jeden – odcinek tuż przed Portem Czerniakowskim znów tętni życiem. 

Pomost 511 wraca nad Wisłę. Spodziewajcie się wielu atrakcji!

Zapowiada się  prawdziwe lato w mieście – plażowanie, porywające noce, pyszne jedzenie, aktywności na wodzie i  pełen relaks na wyciągnięcie ręki. Wszystko, czego dusza może zapragnąć by zrelaksować się i odpocząć od zgiełku miasta! Będzie super! Pamiętajcie tylko, że social distancing wciąż obowiązuje! Oczywiście bez paniki – po prostu uważajmy i dbajmy o siebie nawzajem! 

Otwarcie Pomostu 511
Bulwar Flotylli Wiślanej
Data: 18 lipca

Zdjęcia: Materiały Prasowe

You may also like