Home WydarzeniaKulturalnie BALET NAD WISŁĄ. NAJPIĘKNIEJSZY WIECZÓR WAKACJI!

BALET NAD WISŁĄ. NAJPIĘKNIEJSZY WIECZÓR WAKACJI!

by admin

Już w najbliższy wtorek, 31 lipca, w nadwiślańskim klubie Pomost 511, w ramach cyklu Teatr nad Wisłą, wystąpi Warsaw Ballet ze słynnym spektaklem Piękno Tańca. W pięknych okolicznościach przyrody zostaną przedstawione zarówno ujmujące, klasyczne formy tego tańca, jak i zjawiskowe, współczesne układy.

Balet nad Wisłą Całość widowiska zostanie zwieńczona show w wykonaniu tancerzy Warsaw Ballet i zaproszonych gości. W najbliższy wtorek Pomost 511, przy bulwarze Flotylii Wiślanej zamieni się w operę na świeżym powietrzu. Tego wieczoru będziemy mogli podziwiać spektakl Piękno Tańca. Warsaw Balet niebywałym, delikatnym ruchem ciał, dostarczy widzowi wrażeń, które zapamięta na długo, mimo iż sam koncert pokazać ma niezwykłą różnorodność i ulotność tańca. To właśnie niepowtarzalność, wyjątkowość i efemeryczność dają tańcu ogromną siłę, która wywiera miażdżące wrażenie na każdego, bez wyjątku.

– Program „Piękna Tańca” jest za każdym razem inny, jak i sam taniec. W tym roku tancerze w 16 choreografiach ukażą magię ruchu, w zróżnicowanych, a także indywidualnych stylach – mówi Natalia Maria Wojciechowska, tancerka, performerka i założycielka Warsaw Balet.

Na spektakl powinni wpaść wszyscy, którzy szukają nowego i ciekawego sposobu na spędzenie letniego wieczoru. Ta atmosfera was zaczaruje i sprawi, że zakochacie się w balecie. 

Miejsce: Pomost 511 Data: 31. lipca Start: 20.30 Wstęp Wolny!

 

You may also like