Home MiejscaA to ciekawe! Najlepsze spektakle Teatru Imka będziecie mogli oglądać w nowym, klimatycznym miejscu. Gdzie?

Najlepsze spektakle Teatru Imka będziecie mogli oglądać w nowym, klimatycznym miejscu. Gdzie?

by Kasia

Spektakle z  repertuaru IMKA LIGHT będzie można obejrzeć na nowej scenie teatralnej mapy Warszawy – w MAŁEJ WARSZAWIE. Premierowe miejsce, dobra energia i lubiany, sprawdzony repertuar – co będziecie mogli zobaczyć?

Film “Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” podbił świat. Spektakl jest chyba jeszcze lepszy!

SPEKTAKLOVE – spektakle z repertuaru IMKA LIGHT na nowej scenie

Dawna przestrzeń Fabryki Trzciny, obecnie funkcjonująca pod nazwą Mała Warszawa, będzie teraz jedną ze scen SPEKTAKLOVE.

Znaleźliśmy swoją nową bezpieczną przystań. Mała Warszawa to miejsce wyjątkowe, łączące w sobie ducha przeszłości i tradycji, ducha starej Warszawy z tą dzisiejszą – nowoczesną mówią Katarzyna Fukacz i Damian Słonina z Tito Productions.

Wkrótce Teatry rozkwitną na nowo

Tito Productions i Booking Place od kilku lat współtworzą kulturalną Warszawę. Ich wspólnym dziełem była scena IMKA LIGHT i takie spektakle, jak choćby „Ludzie inteligentni”, „Dobrze się kłamie” (na podstawie popularnego filmu. FENOMENALNA SZTUKA!), „Imię” czy „Boeing Boeing”. Dziś wspólnie rozwijają scenę SPEKTAKLOVE. Będą prezentować Wam zabawne, refleksyjne oraz pogodne sztuki, które poprawią humor!

Dzięki spektaklom Teatru Imka możemy poznać zupełnie inne oblicze popularnych aktorów

Na nowej scenie będzie można zobaczyć  również popularne spektakle „Berek, czyli upiór w moherze 2”, czy też „Nerwica natręctw”. Oba widziałam i na obu śmiałam się BARDZO mocno! Polecam! Na obecną sytuację nie ma chyba lepszego lekarstwa niż śmiech. Na scenie Małej Warszawy zobaczycie również koncerty i kabarety.

You may also like