Nadchodzi długi weekend, a długi weekend to mnóstwo imprez w Warszawie! Już w najbliższą środę, 19 czerwca, w klubie Iskra Pole Mokotowskie odbędzie się In House We Trust, house’owy melanżyk, na którym zagra legenda – Freemasons! 

Freemasons w Iskra Pole Mokotowskie

Freemasons w Warszawie
Freemasons, czyli Russell Small od ponad dwóch dekad odnosi ogromne sukcesy na światowej scenie klubowej. Najpierw jako Phats & Small z nieśmiertelnym hitem „Turn Around” , od 2004 roku jako duet Freemasons wydali dziesiątki znanych singli i remixów największych globalnie muzycznych artystów.

Produkcje takie jak “Love On My Mind” “Rain Down Love” “Uninvited” “Watchin” czy “Heartbreak (Make Me A Dancer)” oraz remixy dla m. in. Beyonce, Kelly Rowland, Whitney Houston, John Newmana, Depeche Mode, London Grammar, Hurts, Eurythmics, Kylie Minogue, Sophie Ellis Bextor, Jamiroquai czy Mobiego stały się kultowe i osiągały pierwsze miejsca list przebojów jak i sprzedawały się w niezliczonych kopiach.

Pozwoliło to Russellowi grać jako DJ na całym świecie – od Rio i Seulu, przez Amerykę Północną, aż po Australię. Już 19 czerwca po wielu latach wróci do naszego kraju zagrać specjalnie na pierwszej edycji In House We Trust w ogrodzie klubu Iskra w Warszawie! Kto będzie im towarzyszyć?

Na scenie pojawi się również trójka polskich artystów znanych z częstych występów na Ibizie czyli Neevald, Tomazzo oraz Gigi. Prosto z wysp przyleci Dj i promotor Anthony M. Zza naszej południowej granicy pojawi się jeden z najlepszych czeskich artystów czyli Leemac.

A wszystkiego dopełnią utalentowani Tom45 z projektu Deep Sesje oraz Loletta z ekipy In House We Trust. Lineup: Freemasons, neeVald, Tomazzo, GiGi / PL, Anthony M – Dj/Promoter, DJ LeeMac Official, TOM45, Loletta.

Miejsce: Iskra Pole Mokotowskie
Data: 19 czerwca
Start: 21.00
Bilety: 35 zł do kupienia TUTAJ oraz w dniu imprezki na bramce!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany