Home WydarzeniaKulturalnie PIOTR MACHALICA, KATARZYNA HERMAN I INNI NA JEDNEJ SCENIE! MAMY BILETY NA “CZWORO DO POPRAWKI”

PIOTR MACHALICA, KATARZYNA HERMAN I INNI NA JEDNEJ SCENIE! MAMY BILETY NA “CZWORO DO POPRAWKI”

by admin

Mamy dla Was bilety na świetny spektakl w Teatrze IMKA. “Czworo do poprawki” to komediodramat o tym, że zawsze jest szansa, by na nowo zakochać się we własnej żonie, albo we własnym mężu. Kogo zobaczycie na scenie?

Czworo do poprawki w Teatrze IMKA

“Czworo do poprawki” – o czym opowiada spektakl? Spotykają się w pensjonacie: starsze, przeżyte małżeństwo, by podjąć ostatnią próbę ratowania ich rozpadającego się związku oraz pełna emocji i namiętności młoda para, by na łonie natury począć dziecko, które ostatecznie scementuje ich związek. Każda z tych par ma inne problemy, jednym i drugim trudno się ze sobą porozumieć.

Jaki będzie finał tego spotkania? Gdy stare skrzyżuje się z młodym? Czy starsi będą się kochać jak dawniej? A młodzi? Może… jak nigdy dotąd?

Na scenie wystąpią świetni aktorzy. Wśród nich Katarzyna Herman, Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Korcz i Piotr Machalica. To po prostu musi być świetne!

Chcecie zdobyć bilety na spektakl? Śledźcie dziś nasz profil na Facebooku! Będziemy mieli prezeeeenty!

Miejsce: Teatr IMKA Daty spektaklu: 13 i 30 czerwca

You may also like