Co tydzień wybieramy 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie. Zobacz, na co się skusić! W trakcie przygotowań do imprezy posłuchajcie playlisty TIDAL „Cotygodniowy MIX”! #PLAYTIDAL 

1. WESTBAM W ISKRZE – Westbam, czyli Maximilian Lenz, to niemiecki DJ i producent, żywa legenda i jedna z najbardziej barwnych osobowości międzynarodowej sceny muzycznej. Już w lutym zagra w warszawskim klubie Iskra Pole Mokotowskie wraz z Cherry a.k.a Breakntune, I Say Mikey, BØGUTA Ø2, Dju:Bass oraz Crow & Boy otwierając tym samym cykl imprez muzycznych „Ręce, które techno”.
Data: 8. lutego
Start: 22:00
Więcej info: BILETY

2. STEPHAN BODZIN LIVE NA SMOLNEJ – na Smolnej zawsze bawimy się tak, jakby jutra miało nie być, a każdy wie, że najlepszy dzień na zabawę bez pamięci to oczywiście piątek. 8 lutego wbijajcie więc na Smolną i szalejecie na parkiecie do bladego świtu!
Data: 8 lutego
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

3. SŁODKIE LATA 90. W NIEBIE –  możemy lubić nowe hity, ale powiedzmy sobie szczerze – nigdy nie będziemy tańczyć bardziej dziko niż do hiciorów Beckstreetów, Spicetek cyz Britney Spears. W najbliższą sobotę wszyscy możemy odpalić się do najlepszej muzyki lat 90. w Niebie. My wbijamy na pewno!
Data: 9 lutego
Start: 22:30
Więcej info: FB EVENT

4. KOCHA LUBI SZANUJE W MIŁOŚCI – piątek to zabawa, a sobota to już miłość, dlatego nie ma lepszego miejsca do zabawy, jak właśnie popularny klub przy Kredytowej. Hip-hop i house w najlepszym wydaniu, grane przez imprezowych wyjadaczy I Say MikeyKaraś Kuba i Kuvau!
Data: 9 lutego
Start: 
22:00
Więcej info: FB EVENT
 

5.  DISC LEBOWSKY: BURN REYNOLDS I JEALO   muzyka disco z całego świata i piękne wnętrza baru Studio to super pomysł na sobotni wieczór. Nie zabraknie odrobinki soulu i dobrego rock’n’roll’a. Przyjemny melanżyk na koniec weekendu.
Data: 9 lutego
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku
Zdjęcie wyróżniające: Niebo

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany