Jak co tydzień proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. DOM KTÓRY ZBUDOWAŁ JACK –  Tytułowy Jack to nowa postać w popkulturowym klanie psychopatów, kolega Kuby Rozpruwacza, Dextera czy Hannibala Lectera. Mistrz światowego kina pokazuje kilkanaście lat z życia seryjnego mordercy, piekielnie inteligentnego perfekcjonisty, pełnego sprzeczności, słabości i drobnych natręctw.  Trier nakręcił wiele filmów o dobrych kobietach („Przełamując fale”, „Tańcząc w ciemnościach”) – tym razem postanowił opowiedzieć o złym mężczyźnie, sięgając po motywy z malarstwa Francisa Bacona, poezję Williama Blake’a i muzykę Glenna Goulda. 
Data:
 28. stycznia
Start: 20.30

Więcej info: FB EVENT

2. ELEKTROSHORTS VOL. 1  ruszają pokazy etiud studentów Warszawskiej Szkoły Filmowej! Pierwszy seans w nowym cyklu ElektroShorts odbędzie się już 29 stycznia o godz. 19 w kinie Elektronik. W cyklu ElektroShorts będziemy prezentować etiudy odważne, bezkompromisowe, nagradzane na festiwalach i po prostu najlepsze, jakie zostały zrealizowane w Warszawskiej Szkole Filmowej.
Data: 29. stycznia
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

3. SMOLNA ON AIR X KOMBINAT – mocne i energiczne techno w wykonaniu płockiej ekipy Kombinat już w środę na Smolnej!
Data: 30. stycznia
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

4. HULAJ PO WARSZAWSKU FEAT. WOJCIECH KACPERSKI – człowiek miasta – socjolog, URZĘDNIK, mający serce w kształcie Warszawy – Wojciech Kacperski będzie pierwszym gościem w 2019 roku! Spektakl improwizowany, do którego inspiracją będą warszawskie opowieści Wojtka. On wie o architekturze wszystko, więc liczymy na gorące plotki ze świata miejskiej urbanistyki. Czy zdradzi nam jakieś urzędowe tajemnice?
Data: 30. stycznia
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

5. 3. EDYCJA NOCY IDEI W POLSCE – 3. edycja Nocy Idei w Polsce organizowanej przez Instytut Francuski odbędzie się w czwartek 31. stycznia 2019 roku w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie. Motywem przewodnim tegorocznej edycji będzie hasło: „Co teraz?”.
Data: 31. stycznia
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: ANTON LUKASHUK PHOTOGRAPHY

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany