Już w najbliższy wtorek w Domu Kultury Praga dziennikarz Radosław Mróz będzie „przepytywać” jedną z najwybitniejszych polskich aktorek filmowych i teatralnych młodego pokolenia – Agatę Buzek. Sprawdź, kiedy odbędzie się spotkanie!

W styczniu 2019 w DK Praga odbędzie się spotkanie z Agatą Buzek

Spotkanie z Agatą Buzek

Aktorka pochodzi z Górnego Śląska.  Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jej filmografia jest bardzo imponująca. Aktorka zagrała m.in. w “Zemście”, “Wiedźminie”, “Rysiu” i “Rewersie”. 

Aktorka dała się poznać także zagranicznej publiczności w takich produkcjach kinowych jak: “Niewinne” – dramacie opowiadającym historię rozgrywającą się za murami klasztoru, w którym doszło do zbiorowego gwałtu dokonanego przez żołnierzy Armii Czerwonej czy “High Life”, gdzie zagrała u boku m.in. Roberta Pattinsona i Juliette Binoche.

Prywatnie Agata Buzek jest aktywistką działającą na rzecz praw człowieka. To weganka, angażuje się także w wiele akcji na rzecz obrony praw zwierząt. Znana jest z tego, że żyje z dala od fleszy – tym bardziej spotkanie w praskim Domu Kultury będzie świetną okazją do odsłonięcia odrobiny jej charakteru i poznania planów zawodowych. Wybierzecie się?

Miejsce: Dom Kultury Praga
Data: 15 stycznia
Start: 18.00
Wstęp Wolny!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany