W 2019 roku Och-Teatr świętuje swoje 9. urodziny. Z tej okazji macie okazję wybrać się na spektakl “Trzeba zabić starszą panią” w reżyserii Cezarego Żaka z Barbarą Krafftówną w obsadzie, który 14 stycznia zostanie zagrany dla Widzów w prezencie!

Fot Monika Zielska

9. urodziny Och-Teatru
W styczniu 2010 roku w w Och-Teatrze odbyła się pierwsza premiera – „Wassa Żeleznowa” Gorkiego, z Krystyną Jandą i Jerzym Trelą w rolach małżeństwa Żeleznowych i muzyką Zbigniewa Preisnera. Przez kolejne lata na dwóch scenach Och-Teatru oraz w plenerze (scena przy ulicy Grójeckiej 65) odbyło się 50 premier (a w sumie ponad 2000 spektakli), w których zagrało ponad 200 znakomitych aktorów. W trakcie dziewięciu lat istnienia Och-Teatr odwiedziło około pół miliona widzów.

Fot. Monika Zielska

Urodzinowy spektakl – darmowe bilety
Z okazji 9. urodzin Och-Teatr serdecznie zaprasza wszystkich na spektakl “Trzeba zabić starszą panią” w reżyserii Cezarego Żaka z Barbarą Krafftówną w jednej z ról. Ta sztuka to czarna komedia pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Debiut reżyserski Cezarego Żaka, wspaniała rola Barbary Krafftówny. 

Sztuka w reżyserii Żaka przypomina poniekąd wystawiane na deskach Och-teatru komedie wspaniale realizowane przez Krystynę Jandę. Bezpłatne zaproszenia będziecie mogli odebrać w poniedziałek 7 stycznia od godz. 10:00 w kasach Och-Teatru.

Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa bilety, na spektakl nie obowiązują rezerwacje. W trakcie oczekiwania będziecie tez mogli napisać życzenia dla teatru na specjalnym arkuszu oraz zapoznać się z bieżącym repertuarem.

Miejsce: Och Teatr
Data: 7 stycznia (odbiór darmowych zaproszeń od 10.00), 14 stycznia (spektakl)
Start spektaklu: 19.30
Wstęp wolny!

 

Zdjęcie wyróżniające: Monika Zielska

About The Author