Ho, ho, ho! Co tydzień wybieramy 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie – tym razem wybraliśmy najlepsze śledzikowe imprezy warszawskie. Zobacz, na co się skusić! W trakcie przygotowań do imprezy posłuchajcie świątecznej  playlisty TIDAL.

1. ŚLEDZIK PO WARSZAWSKU – sezon śledziowy: start! Tradycyjne spotkanie w Piekle nad Niebem. Powspominacie kończący się rok i wysnujecie plany na kolejny, sącząc drinki pod błyszcząca kopułą baru. W prezencie wejście za free całą noc! Tańczymy do tego co zagrają: Princess Rap, Kuvau.
Data: 21. grudnia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

2. OSTATNI ŚLEDŹ W MIEŚCIE – dla wszystkich niewyjeżdżających, błąkających się w szarościach najukochańszego miasta na świecie – Ostatni Śledź, ostatnia wódka i ostatnie tango przed świąteczną przerwą od zgiełku o przepełnioną nadzieją i zwątpieniem, atmosferę końca, zadbają lokalni selekcjonerzy – William Sterling i Tomczak. 
Data: 22. grudnia 
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

3. KAMYKOWY ŚLEDZIK ŚWIĄTECZNY – tradycyjne i klasyczne spotkanie na tańce i śledzika, powspominacie jak to było a jak to nie było (co roku historie nabierają coraz ciekawszych barw). W tym roku spotykamy się w DZIKu! O tańce zadbają niezwyciężeni Krewni&Znajomi! Będzie głośno, będzie radośnie!
Data: 22. grudnia

Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

4. ŚLEDZ W BIBENDZIE –  jak co roku Bibenda zaprasza, aby wspólnie pożegnać udany rok! Tegoroczny śledź upłynie nam w sobotni wieczór  tuż przed wieszaniem ostatnich bombek na choince, pakowaniem prezentów i innych przygotowań przedświątecznych. Najar i liczni przyjaciele umilą ten wieczór oprawą muzyczną, przy której noga sama chodzić będzie. Kuchnia jak zawsze zaserwuje co trzeba do przekąszenia, a barmani przygotują specjalne na tę okazję trunki, po których nikt nie wrócił do domu w humorze gorszym niż wyśmienity.
Data: 22. grudnia
Start:
20:00
Więcej info: FB EVENT
 

5.  ŚLEDZIK W GAGARINIE  jak święta to i tradycyjnie Warszawski śledzik w Gagarinie. Zabierajcie znajomych i przyjaciół. Napijmy się razem za nadchodzące święta! Specjalnie dla Was na dwóch salach zagrają: dj EMES – (sala czerwona) gramy w klimacie najlepszych mushupowych numerów, R’n’b, HH. TRUANT (sala czarna) w klimacie house i lekko techno.
Data: 22. grudnia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany