Jak co tydzień proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku! A w międzyczasie posłuchajcie playlisty Cotygodniowy Mix na TIDAL! Trzeba jakoś umilić sobie poniedziałek!

1. WARSAW DANCE DAYS – od 10. do 12. grudnia odbędzie się 7. edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca Współczesnego Warsaw Dance Days 2018, która  w całości dedykowana jest  młodym adeptom sztuki tańca: uczniom, studentom i absolwentom szkół baletowych oraz polskich i zagranicznych uczelni związanych z tańcem i choreografią. Jeśli kochacie taniec, to miejsce jest Was nie zawiedzie!
Data:
 10. – 12. grudnia
Start: 19.00

Więcej info: FB EVENT

2. 35 WERNISAŻ GRAFIK ANNY HALARWICZ  – “35″ to tytuł nowej wystawy, jednej z najbardziej rozpoznawalnych ilustratorek mody w Polsce Anny Halarewicz. Symbolicznie nawiązujący do wieku artystki, która podtrzymując tradycje wystaw urodzinowych – tym razem pokaże kolekcje grafik.
Wystawę będzie można oglądać juz od 12. grudnia do 13. stycznia w warszawskiej galerii sztuki Rabbithole Art Room. 

Data: 11. grudnia
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

3. SMOLNA ON AIR X BURN: PRES. PLAYGROUND 5 YEARS – Playground przejmuje kolejną edycję Smolna On Air! Za nimi okrągłe, niezwykłe 5 lat, w których zorganizowali dla Was ponad 50 wydarzeń! Podczas nich usłyszeliście ponad 100 polskich i zagranicznych artystów – to ponad 500 godzin spędzonych na parkietach najlepszych polskich klubów i nie tylko, bo w tym roku jedna z edycji Playground odbyła się również w słonecznej Barcelonie! Line Up Kaotik (Playground / Sfinks700), Essence (Technosoul), Marem (Warszawa)
Data: 12. grudnia
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

4. MILLENIUM DOCS: WIELKA ARCHITEKTURA – najlepsze z najlepszych filmów dokumentalnych tegorocznego Millennium Docs Against Gravity.  Przegląd otworzył film „Czyściciele Internetu”, wstrząsający reportaż o cenzurze w czasach mediów społecznościowych. „Pokolenie pieniądza” jest wnikliwą opowieścią o najzamożniejszych ludziach na planecie i ich nieustannym dążeniu do bogacenia się. Twórcy „Genesis 2.0” zastanawiają się nad etycznymi konsekwencjami klonowania, z kolei „Wielka architektura” jest porywającym przewodnikiem po twórczości Bjarke Ingelsa, jednego z najciekawszych architektów naszych czasów.
Data: 13. grudnia
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

5. ZAMKNIĘCIE MUZEUM CZAR PRL – z powodu wprowadzenia stanu wojennego informujemy, że Muzeum Czar PRL zostaje zamknięte. To jest ostatni dzień by zobaczyć ekspozycję. Zapraszamy na pożegnalny event! Cały dzień wstęp będzie wolny, tak by każdy mógł pożegnać się z muzeum w starej lokalizacji. A od stycznia zapraszamy do nowego muzeum na Placu Konstytucji!
Data: 13. grudnia

Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk

 

About The Author