Jak co tydzień proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku! A w międzyczasie posłuchajcie playlisty Cotygodniowy Mix na TIDAL! Trzeba jakoś umilić sobie poniedziałek!

1. CYPHER WEEK – zupełnie nowy projekt na warszawskiej scenie muzycznej. Ideą inicjatywy jest stworzenie jedynego w swoim rodzaju festiwalu, którego celem jest promowanie kultury hip-hopowej w stolicy i tym samym stworzenie miejskiego, świeżego wydarzenia bez precedensu. Wydarzenia, które w wyjątkowy sposób połączy starą i nową szkołę, dając Wam co najlepsze we współczesnym rapie. W tym roku prezentujemy pięć koncertów w różnych lokalizacjach Warszawy – wszystkie pod szyldem Cypher Week. 
Data:
 3. – 8. grudnia
Start: 19.00

Więcej info: FB EVENT

2. POKAZ FILMU SMOG WARS  – pokaz filmu dokumentalnego SMOG WARS w reżyserii mieszkającego w Warszawie amerykańskiego reżysera Jonathana L. Ramsey. Po wyjątkowo “smogowej” zimie 2016/2017 roku mieszkający w Warszawie ojciec syna-astmatyka postanawia znaleźć odpowiedź na pytanie dlaczego zanieczyszczenie powietrza jest wciąż poważnym problemem w Polsce i dlaczego tak trudno ten problem rozwiązać.
Data: 4. grudnia
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

3. SMOLNA ON AIR X BURN: RAIDHO & T.ETNO LIVE – kolejna edycja orientalnej nocy, gdzie etniczne dźwięki zabiorą Was do świata magii. Pierwszy raz cykl Smolna On Air, odbędzie się na głównej scenie klubu, gdzie wspólnie będziemy świętować pierwszą rocznicę projektu muzycznego Raidho. To alter-ego naszego rezydenta Simona Mattsona. Tym razem występ ewoluuje do występu “live”. Raidho połączy siły z multi-instrumentalistą z Chorzowa – T.Etno, znanego ze współpracy z zespołem Tulia czy grupą teatralną Mumio. Częścią performensu będą dźwięki wyselekcjonowanych instrumentów z rożnych stron świata. Będzie to ich pierwszy występ w takiej formule.
Data: 5. grudnia
Start: 20.30
Więcej info: FB EVENT

4. “SHAKA” PREMIERA FILMU W POLSCE – premiera filmu Mathieu Crepela i Almo Films „Shaka”, który łączy ze sobą dwie tak piękne i podobne do siebie dyscypliny: snowboarding i surfing. Łącząc ze sobą symbol góry i fali „Shaka” przedstawia drogę Mathieu Crepela wielokrotnego mistrza świata w snowboardzie, który po zakończeniu zawodniczej kariery znajduje dla siebie nowe wyzwanie.
Data: 6. grudnia
Start: 20.30
Więcej info: FB EVENT

5. WIELKIE OTWARCIE DOMU ROŚLILN – “Dom roślin” to nowy projekt właścicieli Line Design . W tym wyjątkowym miejscu będzie można zakupić oryginalne i niespotykane rośliny z całego świata i nie tylko!
Data: 6. grudnia

Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany