Kolejna UROCZYSTOŚĆ odbędzie się w Szarotce – miejscu, w którym odbyła się pierwsza edycja Targów. Kilkudziesięciu Wystawców zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje oraz niestandardowe rozwiązania dla przyszłych Par Młodych. W najbliższą niedzielę, 21 października w godzinach od 10:00 do 17:00 Odwiedzający Targi będą mieli okazję, nie tylko porozmawiania z wystawcami, ale również zwiedzenia tej zabytkowej przestrzeni – idealnej na organizację nietypowego przyjęcia weselnego  

Uroczystość – setki inspiracji w jednym miejscu
Targi odbędą się w Szarotce na terenie Fortu Mokotów – historycznym miejscu powstałym na przełomie XIX i XX wieku. W budynku Szarotki po wojnie swoje miejsce odnalazła stacja nadawcza Polskiego Radia. W latach 50 – tych w Szarotce mieściły się zaś Zakłady Telewizyjne „Zarat”.

Wystawcy biorący udział w UROCZYSTOŚCI to marki wyselekcjonowane – oferujące wam produkty na najwyższym poziomie, będące doskonałym dopełnieniem wesela. Charakteryzuje je przede wszystkim nowoczesne podejście do tematyki ślubnej oraz nowatorskie rozwiązania. Wspaniałym przykładem mogą być tu szlachetne zaproszenia ślubne od Papierów Wartościowych i Wedding Mark, jak i również wyjątkowe w smaku i formie torty od Ciastko z dziurką i Panna Pracownia.

Podczas Targów zaprezentują się także firmy, które brały udział w poprzednich odsłonach UROCZYSTOŚCI, takie jak: Atelier sukni ślubnych Warsaw Poet, Wasze Obrączki, Pitti Style, Rent Design, Atelier na Dolnej, Le Brate.


Nie zabraknie również fotografów ślubnych. Swoje prace zaprezentują Connected Dots Photography, Pełną Parą Studio oraz m.in. Kamil Korczyński. Będzie na co popatrzeć! 
Wśród Wystawców pojawią się także nowe marki, a wśród nich: Son Trava, Bizoe, Inne Obrączki i marka Decolove oferująca m.in. wyjątkowe akcesoria do włosów dla przyszłych Panien Młodych. Zajrzycie konieczni: e

Miejsce: Szarotka
Data: 21 października
Godziny otwarcia: 10.00 – 17.00
Wstęp: 5 zł

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany