Ostatni weekend września! Ciśnijmy outdoorowe melanże póki się da 🙂 Co tydzień wybieramy 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie. Zobacz, na co się skusić! W trakcie przygotowań do imprezy posłuchajcie Cotygodniowego Mixu Tidal! 

 

1. WRACAMY DO NIEBA | OTWARCIE SEZONU – imprezowe NIEBO powraca! Niebiańskie drzwi ponownie staną dla Was otworem już w ten weekend. Nadchodzą upojne tygodnie zabawy, rozpusty i beztroskich tańców. Początek sezonu hucznie celebrowany będzie w składzie: piątek: GLASS Hunters, Kuvau, Ptaku (Porządne Dziewczyny), Vinylstealer, Piekło nad Niebem: Ment XXL (FLIRTINI). Sobota: DJ NOZ aka eNOZet człowieku, Phunk’ill (Otsochodzi), Kotojeleń (Rapperoni), Niko P, a w Piekło nad Niebem: I Say Mikey (AM Radio).
Data: 28. września
Start: 22:30
Więcej info: FB EVENT

2. I LOVE 90’S X MIŁOŚĆ –  wszyscy kochamy lata dziewięćdziesiąte, wszyscy kochamy hity z tamtego okresu,  seriale, samochody, ubrania, muzykę. Czerpiemy garściami, dajemy upust wspomnieniom. Kolejna impreza cyklu I Love 90’s! Deloreanem kierują: I Say Mikey. Jedynak, Princess Rap, Kuvau, Dj Boogie, Miko Czajkowski, Sound Rebellion.
Data: 28. września
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

3. SOUL SERVICE ~ DJ FALCON1 ~ BOOM / CLACK ON DRUMS – wraca comiesięczny cykl Soul Service w Klubie SPATiF. Już dzisiaj zagra jeden z najznakomitszych polskich turntablistów: DJ’a FALCON1, pięciokrotny Mistrz Polski IDA, który tej nocy zagra specjalny, taneczny set z siedmiocalowych winylowych singli!
Data: 28. września
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

4. PO2IOMY OTWARCIE –  w ten weekend otwarcie nowego miejsce na imprezowej mapie stolicy! PO2IOMY to nowa formuła rozrywki. To koniec problemów z wyborem klubu dla całej brygady – każdy z Was znajdzie u nas coś dla siebie. Co weekend, grane będą imprezy o całkowicie odrębnym klimacie, specjalnie po to, żebyście mogli się bawić tak jak najbardziej lubicie.
Data: 28. – 29. września
Start: 
23:00
Więcej info: FB EVENT

5.  NIEZŁE ZIÓŁKO NA LATO X TANQUERAY LOVAGE  już w najbliższą sobotę w Na Lato odbędzie się premiera limitowanej edycji Tanqueraya Lovage z dodatkiem lubczyku. Z tej okazji Baudelaire zakocha się w Marysieńce, Hank Moody odrzuci wszystkie romanse na rzecz tej jedynej, a Ty poznasz miłość swojego życia, albo miłość jednej nocy. Kto wie, co się wydarzy gdy Kupidyn i Walenty połączą swoje siły na parkiecie Na Lato?
Data: 29. września
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany