3 urodziny The View – niezapomniany weekend ponad chmurami. Celebrowanie najważniejszych chwil w życiu ma sens tylko wtedy, kiedy mamy obok siebie ważnych ludzi. Przed Wami 3 urodziny The View!

Będzie tyle celebracji, tyle życia i tyle dobrej energii ile tylko uda się udźwignąć. To będzie noc, która zakorzeni się w Waszych głowach na długo jako ta magiczna. To będzie noc, która da nam wszystkim masę radości i wzruszeń. To będzie ta noc, do której się tęskni… nocami.

Pomysł na imprezę z widokiem na miasto przyszedł do Warszawy za sprawą – jak się łatwo domyślić – ludzi z Nowego Jorku. Palmę pierwszeństwa dzierży The View. Zaprojektowany w duchu architektury Nowego Jorku klub, ściśle odzwierciedla klimat najlepszych miejsc w tym mieście.

PIĄTEK – 3 Urodziny The View – Day 1!

Dostaniecie tyle celebracji, tyle życia i tyle dobrej energii ile tylko dacie radę udźwignąć. To będzie noc, która zakorzeni się w Waszych głowach na długo, jako ta magiczna. To będzie ta noc, do której się tęskni…nocami. Zagrają: Dj Rizzle, Hanna Bernard.

SOBOTA  – 3 Urodziny The View – Day 2!

Drugi dzień urodzin The View! To będzie noc, która da Wam wszystkim masę radości i wzruszeń. Nie może Was zabraknąć! Zagrają: Princess Rap i 
DJ ROMI.
_____________________

Start: 22:00 / obowiązuje selekcja
Rezerwacje: reservation@theview.pl / +48 663 971 942
Wstęp:
– wstęp FREE all night long (z okazji urodzin)
– wejście na imprezę możliwe do godziny 4:00

About The Author