Już w najbliższy czwartek, wszystkich miłośników starych dobrych hitów zachęcamy do wizyty w Klubie Harenda, gdzie odbędzie się koncert SWINGING WITH SINATRA! Czego możecie się spodziewać? Czytajcie dalej!

Swinging with Sinatra – niezwykły koncert

Swinging with Sinatra to od lat jeden z najciekawszych projektów muzycznych w kraju – artyści występowali na większości scen polskich filharmonii i teatrów muzycznych, gościli na festiwalach i kameralnych koncertach. Przez lata projekt doczekał się kilku wariantów scenicznych: big bandowego, symfonicznego i jazzowego – tworzonego przez największe nazwiska polskiej sceny muzycznej, m.in. Piotr Wrombel, Krzysztof Szmańda, Wojciech Pulcyn, Robert Murakowski, Michał Tomaszczyk.

Wokalistą i współzałożycielem projektu jest, koncertujący na całym świecie, Jarek Wist –songwritter, kompozytor – przez branżowe media okrzyknięty najlepszym swingowym głosem w Polsce.

Swinging with Sinatra przyciąga na widownię zarówno miłośników swingu, fanów Franka Sinatry, jak i wszystkich tych, którzy od koncertów oczekują nie tylko doskonałych dźwięków, lecz także charyzmatycznych osobowości muzycznych. SWINGING WITH SINATRA to nowe, świeże, jazzowe interpretacje znanych wszystkim najbardziej popularnych przebojów Franka Sinatry, „My Way”, „New York, New York”, „Girl From Ipanema”, „Strangers In The Night”.

Miejsce: Klub Harenda
Data: 18. stycznia
Start: 20.00
Bilety: 45 zł (normalne). 40 zł (ulgowe)

 

Zdjęcie wyróżniające: RiaDierikx

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany