4. – 7. września

TOP 5: pomysły na ten tydzień. Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. SMOLNA: SVEN MARQUARDT  Smolna to nie tylko przestrzeń klubowa, ale też miejsce spotkań ze sztuką. Już od dzisiaj na Smolnej wyjątkowa wystawa Svena Marquardta – artysty, fotografa i i ikony berlińskiego podziemia –  pt. Rooms, ukazującą ludzkie emocje, strachy i pragnienia z klubowym światem w tle.
Data: 4. września
Start: 13.00
Więcej info: FB EVENT


2. 
BĘDĘ GRAŁ W GRĘ #13  cotygodniowe starcie szarych komórek nad Wisłą! W każdy wtorek, wspólnie z PubQuiz gramy w grę w Hockach Klockach! Zbierzcie drużynę, odpowiadajcie wspólnie na pytania przy piwku i zgarniajcie nagrody! Wstęp wolny.
Data: 5. września
Start: 19.30
Więcej info: FB EVENT

3. MEKSYK FRIDY KAHLO – od 6 września rusza cykl konferencji o sztuce i kulturze Meksyku zorganizowany przez Ambasadę Meksyku w Polsce. Kurs będzie niezapomnianą podróżą po kulturze meksykańskiej – każda konferencja zostanie wygłoszona przez specjalistów w dziedzinie meksykańskiej sztuki i kultury, ze szczególnym naciskiem na przybliżenie ówczesnego Meksyku Fridy Kahlo i Diego RIvery. Wstęp wolny – zapisy: press@emexico.pl.
Data: 6. września
Start: 17.00
Więcej info: FB EVENT

4. ERIC SHOVES THEM IN HIS POCKETS – czwartkowy koncert w Prochowni Żoliborz! Zespół właśnie wydał drugi album długogrający „With Love”. Jeśli piosenki z pogranicza najntisowego indie, slacker rocka i hip-hopu brzmią dla Was zachęcająco, to chodźcie na koncert 🙂 Wstęp wolny!
Data: 7. września
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

5. FULL MOON PARTY #39 –  39 edycję Full Moon Party! FULL MOON PARTY to niezależna inicjatywa na rzecz promocji polskiego urban artu. Odbywający się raz w miesiącu FMP prezentuje jednego z czołowych polskich artystów, który tworzy wielkoformatową pracę na żywo przed publicznością. Artystą tej edycji będzie Nameless City.
Data: 7. września
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.

Zdjęcie wyróżniające: Pomost 511


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany