24. – 26.  marca

 Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. URODZINY MIŁOŚCI – przez dwie noce będziemy świętować II Urodziny Miłości!W piątek wystąpi dobrze Wam już znana Orkiestra Miłość. 9 muzyków na żywo, przez całą noc wygrywać będzie największe szlagiery, przy których bawiliście się przez ostatnie dwa lata na Kredytowej! Soul, funk, boogie, disco. Żywe instrumenty, żywy wokal. Kosmiszny vibe i groove! A w sobotę wystąpi gość specjalny: PETE ROCK!
Data: 24. – 25. marca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT


2. VIXEN NA SMOLNEJ  HIRO zaprasza na nowy cykl koncertów hip- hopowych w klubie SMOLNA. Jako pierwszy wystąpi Vixen Beatz! SMOLNA jest Wam dobrze znana z techno i elektroniki – teraz czas na coś nowego! Dzięki nagłośnieniu jakim dysponuje klub – gwarantujemy, że imprezy będą niezapomniane.
Data: 24. marca
Start: 20:30
Więcej info: FB EVENT

3. ZMIANA CZASU – w sobotę w NIEBIE powrót do przeszłości! Pamiętacie jak było na Agrykoli w latach 90? Pierwszy dzień wiosny, flanele, trampki, pierwsze piwo… W programie hity z podstawówki, obowiązkowe wolne i białe tanga. Podpieranie ścian i siebie wzajemnie.
Data: 25. marca
Start: 22:30
Więcej info: FB EVENT

4. PORZĄDNE DZIEWCZYNY – w sobotę rusza  cykl Chilli Stage, który będzie regularnie pojawiać się w programie na Burakowskiej 14 i zadba o Wasze spragnione dobrej muzyki dusze. Na pierwszy ogień idą Porządne Dziewczyny!
Data: 25. marca
Start: 20:00
Więcej info: FB EVENT5. ROZRYWKOWA SOBOTA X LAST ROBOTS – Rozrywkowa Sobota tym razem w towarzystwie Ostatnich Robotów w mieście. Dla trochę starszych wyjadaczy klubowych tych panów nie trzeba przedstawiać. Dla młodszych to duet, który ma zasobą wiele świetnych projektów muzycznych. Grają w radiu organizują festiwale muzyczne, a obaj przyjaźnią się od lat i razem wydają doskonałe produkcje w stylu disko, właśnie pod szyldem Last Robots. Ich muzyka to miks klasycznego house oraz tego co nowe i ciekawe.
Start: 22:00

Więcej info: FB EVENTWszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany