Walentynki już jutro! Przedstawiamy 5 pomysłów jak spędzić ten wieczór będąc singlem.

1. WALENTYNKI Z TWOIM PSEM VOL. 2 – on zawsze rozumie, nie ocenia, wysłucha… i nie komentuje 😉 Spiskowcy Rozkoszy zapraszają wszystkich miłośników czworonogów w dzień walentynkowego zamieszania na piwo w towarzystwie Waszych pupili 
Data: 14. lutego
Start: 16.00
Więcej info: FB EVENT

2. 2 COOL 2 CARE – kolejne Walentynki? Zakochane pary i serduszka atakują Cie na każdym kroku? ORZO ma na to sposób! Tego dnia w programie m.in. najwolniejszy speed dating, wysokoprocentowe coctail TOPIĘ SMUTKI, promocja na drugą połówkę wódki 50% taniej i specjalne SINGLE MENU! 
Data: 14. lutego
Start: 9.00
Więcej info: FB EVENT

3. F LOVE! AN ANTI-VALENTINE’S DAY DINNER/ PARTY – nie czujesz tegorocznych walentynek? Jeśli tak Koko & Roy to miejsce dla Ciebie! Rozpocznij wieczór specjalnym anty-walentynkowym menu — między innymi tatarem z wołowych serc, piersią kurczaka z burakami i mud pie — albo wpadnij na noc pełną pobudzającego punku, post-punku, rockabilly i metalowych piosenek- „celebrujących” miłość, nienawiść i wszystko pomiędzy. Zaznacz „Wezmę udział” na Facebooku i odbierz darmowego shota „Love Me Not”!
Data: 14. lutego
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

4. KINO NOC. „THE DISASTER ARTIST” + „THE ROOM” – Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zaprasza na nocny pokaz filmów! {Kino.Noc} to cykl, który przywołuje ducha midnight movies – nocnych pokazów kultowych filmów. Jest to przestrzeń dla kina tak złego, że aż dobrego, kina eksploatacji, estetycznych poszukiwań na granicy norm i dobrego smaku (oraz przekraczających te granice). To także okazja do refleksji na temat gatunkowości, badanie styku kina gatunkowego i artystycznego oraz miejsce na drugą, mroczną stronę „nowych horyzontów” kina. Ważne są eksperymentalne i autotematyczne walory filmów klasy B i gatunkowych poszukiwań, ale przede wszystkim jednak chodzi o zabawę i radość. 
Data: 14. lutego

Start: 19.30
Więcej info: FB EVENT

5. 14. LUTEGO BĘDĘ ZAKOCHANY – jeśli planujesz szukać drugiej połówki to na pewno znajdziesz ją w Miłości! Nie szukasz? To wpadnij po prostu dobrze się bawić! Z głośników poleci R&B, hip-hop, mush-ups, house! A zagrają dla Was: Princess Rap i NEEN NAH. 
Data: 14. lutego
Start:
21.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: ORZO

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany