Już 14 grudnia w Warszawie odbędą się pierwsze w Polsce warsztaty kulinarne „Konopie w kuchni” w świątecznej wersji. Uczestnicy spotkania nauczą się przygotowania tradycyjnych, wigilijnych potraw serwowanych przez nasze babcie z wykorzystaniem żywności konopnej. Zainteresowani?

Konopie w kuchni – co na Was czeka podczas warsztatów?

Siemieniotka, czyli zupa z nasion konopi, pierogi z nadzieniem konopnym czy imbirowe ciasteczka z mąką konopną, to tylko niektóre z dań znajdujących się w menu warsztatów. Oprócz wiedzy praktyczniej będziecie mieć możliwość poznania właściwości produktów z konopi, ich wpływu na ludzki organizm oraz zasad stosowania ich w kuchni podczas godzinnej prelekcji wprowadzającej. Każdy z uczestników dodatkowo otrzyma unikalny giftpack: publikację „Konopie w kuchni”, konopną herbatę, lizak, crusher, a także konopną prezerwatywę. Będziecie więc przygotowani na każdą ewentualność 😉

Konopie w kuchni – kilka słów o prowadzącej

Spotkanie poprowadzi autorka książki „Konopie w kuchni” oraz bloga kulinarnego smilingspoon.pl, Małgorzata Szakuła. Projekt Konopie w kuchni to jej niezależna inicjatywa szerzenia wiedzy na temat świadomego odżywiania i oczyszczania organizmu w oparciu o żywność konopną. Autorka jest także aktywistką i promotorką upowszechnienia produktów z konopi siewnych na polskim rynku, współorganizując największe w Polsce targi konopne – Kanaba Fair.

Miejsce: Studio Kulinarne Go Cook
Data: 14. grudnia
Start: 17.00
Bilety: 200 zł, do kupienia TUTAJ

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany