REBEKA W ISKRZE:  Już 11. sierpnia, w letnim ogrodzie Iskry wystąpi wyjątkowa Rebeka, czyli niezwykły duet muzyczny tworzony przez Iwonę Skwarek oraz Bartosza Szczęsnego. Ich koncert to druga odsłona, wakacyjnego cyklu muzycznego, którego partnerem jest marka Lech Premium. Tego wydarzenia nie możesz przegapić! Gwarantujemy, że… będzie iskrzyć!

REBEKA W ISKRZE: Rebeka to zespół, który swoją muzykę tworzy przy użyciu keyboardu, syntezatorów wirtualnych, komputerowych, analogowego moog’a, a także basu czy gitary elektrycznej. Wszystko to składa się na porządną porcję electro popu. W tym duecie, Iwona komponuje i pisze teksty oraz śpiewa. Bartek odpowiada natomiast za aranżację i produkcję. Co jest dla nich najważniejsze w muzyce? Oczywiście emocje! Bardzo poważnie podchodzą do występów na żywo. Potrafią opracowywać różne warianty koncertowych wersji utworów, ciągle dążąc do perfekcji. Stąd gwarancja, iż sobotni koncert w Iskrze może okazać się po prostu niepowtarzalny.

REBEKA W ISKRZE: Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć Rebeki na żywo, w najbliższy piątek wbijajcie do Iskry! Będziecie zachwyceni – nie ma lepszego pomysłu na rozpoczęcie weekendu!Po koncercie szykujcie się na gruuuube afterparty!

Start: 20.00
Wstęp Wolny!

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany