Home MiejscaA to ciekawe! Jedzenie, kultura i moda vintage… Nowe miejsce nad Wisłą startuje już w ten weekend!

Jedzenie, kultura i moda vintage… Nowe miejsce nad Wisłą startuje już w ten weekend!

by Kasia

Wolność to coś, na co czekaliśmy! Wolność nad Wisłą to coś, co kochamy. WOLNOŚĆ to nowy koncept gastronomiczny poszerzony o strefę kulturalną na przestrzeni przy Wioślarskiej 6. Znajdziecie tu trzy food trucki oraz pop up’y vintage. Wolność startuje już w najbliższy piątek, 19 czerwca!

Wolność nad Wisłą – nowy koncept w Warszawie startuje 19 czerwca

Wolność nad Wisłą  – na czym polega projekt?

Wolność to nadwiślański koncept łączący w sobie jedzenie, doskonałe koktajle oraz wydarzenia kulturalne. Jest odpowiedzią na potrzebę poczucia swobody po długotrwałym lockdownie. Miejsce daje możliwość spędzenia czasu w gronie najbliższych na świeżym powietrzu, nad brzegiem Wisły i towarzystwie dobrego jedzenia.

Food trucki i vintage sklepy – połączenie idealne!

W ramach cyklicznych aktywności, nie zabraknie kina letniego, muzyki na żywo czy wydarzeń sportowych. Miłośnicy ekologicznej żywności oraz czworonogów czy wydarzeń kulturalnych również odnajdą coś dla siebie. Miejsce jest zróżnicowane nie tylko pod kątem oferty gastronomicznej, ale również aktywności.

Wolność nad Wisłą  – co tu zjemy?

Przekrój trzech najpopularniejszych kuchni – tajskiej (tuk-tuk), włoskiej (Pizza Truck) i amerykańskiej (Brooklyn Boorger) – uwzględniać będzie propozycje mięsne i wegetariańskie.

Wśród klasycznych pozycji znajdą się tajski pad thai, pizze prosto z pieca opalanego drewnem oraz burgery i hot dogi. Każdy food truck przygotuje również tematyczne menu ściśle związane z tematyką danego weekendu. Nad brzegiem Wisły nie zabraknie też słodkich akcentów dzięki rzemieślniczym lodom Melody.

Wolność będzie otwarta przez sześć dni w tygodniu, od wtorku do piątku w godzinach 17.00 aż do ostatniego Gościa. W sobotę i niedzielę, koncept startuje już od 13.00, również do ostatniego gościa.


You may also like