Home MiejscaA to ciekawe! Lunapark powraca w nowej odsłonie! Jak w tym sezonie będą wyglądać imprezy nad Wisłą?

Lunapark powraca w nowej odsłonie! Jak w tym sezonie będą wyglądać imprezy nad Wisłą?

by Kasia

Ostatni weekend maja będzie jednocześnie pierwszym (w tym roku), w którym powróci Lunapark, czyli Mini Market, Hocki Klocki i Wata Cukrowa! Miejsce pełne dźwięków muzyki, pysznego jedzenia i przede wszystkim wspaniałych ludzi! Organizatorzy biorą oczywiście pod uwagę obecną sytuację… Jak to będzie wyglądać?

Lunapark wraca nad Wisłę w ostatni weekend maja!

Lunapark wraca nad Wisłę

Lunapark to kwintesencja miejskich wakacji – miejsce spotkań, odpoczynku i zabawy. Prowadzona w duchu proekologicznym przestrzeń jest przyjazna dzieciom, dorosłym i zwierzakom! W tym roku w Lunaparku – ze względu na zaistniałą sytuację – będzie troszkę inaczej, ale pamiętajmy – priorytetem jest bezpieczeństwo!

– Dostosowujemy się do nowej rzeczywistości i w tym roku prezentujemy w nieco innej odsłonie. Czeka nas zdecydowanie spokojniejszy sezon, atrakcji jednak nie zabraknie: przygotowaliśmy bogaty program wydarzeń dziennych i wieczornych: zarówno dla dorosłych jak i dzieci! – zapewniają organizatorzy.

Lunapark to miejsce z wyjątkowym klimatem

Jakie atrakcje czekają na Was w Nowym Lunaparku?

 W nowym sezonie, który startuje już w najbliższy weekend Lunapark zaprasza wszystkich na darmowe wydarzenia. Będą seanse kina plenerowego, warsztaty dla dzieci i dorosłych, panele dyskusyjne, zajęcia sportowe, wydarzenia proekologiczne, pubquizy, pikniki tematyczne i kiermasze!

Któż nie tęskni za Nocnym Marketem?! W Lunaparku znajdziecie jego młodszego brata – Mini Market

Jak tylko sytuacja się uspokoi powrócą również koncerty i imprezy taneczne, na które wszyscy z utęsknieniem czekacie!

Nie zabraknie też pysznego jedzenia!

O smakowity sezon nad Wisłą zadba Mini Market czyli street-foodowa część Lunaparku i młodszy brat kultowego Nocnego Marketu, który po kilku sezonach stał się gastronomiczną wizytówką Warszawy.

Kilkanaście stoisk z jedzeniem to nie tylko znane restauracje w wersji plenerowej, ale też miejskie klasyki, które karmić będą gości Lunaparku w każdy weekend za dnia i w nocy. Mniam!

Lunapark – jak będzie dbał o bezpieczeństwo gości?

Organizatorzy tłumaczą, że cały teren Lunaparku został dostosowany do aktualnej sytuacji. Przestrzegane będą wszelkie zasady bezpieczeństwa – stoliki, leżaki oraz strefy odpoczynku są rozmieszczone w bezpiecznej odległości, powierzchnie wspólne będą stale dezynfekowane, co krok znajdują się płyny do dezynfekcji rąk, a pracownicy zostali przeszkoleni, aby działać zgodnie z obecnymi wytycznymi sanitarnymi.

– Teren Lunaparku to blisko 5 tys. metrów kwadratowych, odwiedzający nas Goście mogą więc spokojnie spędzać czas, przy zachowaniu własnej bezpiecznej przestrzeni – dodają Organizatorzy.

Chill nad Wisłą to jest to! Lunapark to idealny wybór na niedzielne popołudnie

Cieszy, że lubiane miejsca nie poddają się i wracają do życia. Na pewno nie jest im łatwo, ale kluczem jest dostosowanie do obecnej sytuacji! Trzymamy kciuki!

Więcej o Evencie Otwarcia znajdziecie TUTAJ

Godziny otwarcia:
● piątek: 17:00 – 1:00

● sobota: 12:00 – 1:00

● niedziela: 12:00 – 23:00

 

You may also like