Home MiejscaBary i puby TRUDNO UWIERZYĆ, JAK TO SZYBKO MINĘŁO! PRZED NAMI TRZECIE (!!!) URODZINY SMOLNEJ!

TRUDNO UWIERZYĆ, JAK TO SZYBKO MINĘŁO! PRZED NAMI TRZECIE (!!!) URODZINY SMOLNEJ!

by admin

Ledwo co Smolna zaczynała działania, aż tu nagle kończy już TRZY lata! Dziś trudno wyobrazić sobie klubową scenę bez niej. 3 lata działalności Smolnej podsumują 3 wydarzenia, podczas których wystąpi aż 33 artystów, na czele z takimi headlinerami, jak Bicep, Mall Grab i Oliver Koletzki. Urodziny klubu odbędą się między 8 a 10 listopada.

Trzecie urodziny klubu Smolna już w listopadzie!

Smolna – wyjątkowe trzy lata Po 36 miesiącach działalności, można śmiało stwierdzić, że Smolna to czołowy klub w Polsce oraz rozpoznawalne miejsce także poza granicami naszego kraju, co potwierdza wyróżnienie przez redakcję brytyjskiego Mixmaga.

Klub składa się z kompleksu przestrzeni – poza częścią podziemną i dwoma salami, jest tam również wypełnione muzyką zadaszone patio i cafe-cocktail bar Hideout. Odbywają się tam nie tylko wydarzenia z muzyką elektroniczną, ale także koncerty, wystawy czy pokazy filmowe.

To, co wyróżnia klub od początku jego działalności, to program muzyczny. Trudno zliczyć najbardziej pamiętne wydarzenia, które odbyły się w tym miejscu, ale wśród nich na pewno można wymienić świetne występy Laurenta Garniera, Fatboy Slima, Charlotte de Witte, Amelie Lens i Borisa Brejchy.

Smolna organizuje wydarzenia także poza przestrzeniami klubu. Jej twórcy są odpowiedzialni za znane projekty festiwalowe w całej Polsce, takie jak Wisłoujście, Undercity czy Kręgi Taneczne na Fest Festivalu, którego premierowa edycja odbyła się w tym roku!

Smolna – urodzinowy plan Maraton świętowania urodzin rozpocznie się 8 listopada od nocy z udziałem Bicep, czyli autorów świetnego albumu wydanego w 2017 r. w Ninja Tune. Znalazły się na nich flagowe utwory duetu, takie jak “Glue”, “Rain” czy “Opal”.

Kolejnym z zaproszonych gości na 3. urodziny klubu jest Oliver Koletzki, czyli ulubieniec fanów w Polsce i właściciel cenionej wytwórni Stil Vor Talent, który przyjedzie do Polski po świetnie przyjętym występie na Audioriver. Na zakończenie weekendu, na Smolnej wystąpi Mall Grab – doskonały producent i DJ z Australii, tej nocy wspierany na scenie przez zaprzyjaźnionych artystów, czyli Skin On Skin i Nite Fleit.

Urodziny klubu Smolna – pełny line up:

8.11.2019: Bicep dj set + Private Press dj set, Sincz, Pysh, LuLu Malina

9.11.2019: Oliver Koletzki + Leon b2b Glasse, Simon Mattson, Truant, Siasia, Eltron, Fresh, Malvee, Nowosad, Foxall, Maryo, Raidho

10.11.2019: Mall Grab, Skin On Skin, Nite Fleit + Phil Jensky, Angelo Mike, Deas, Kovvalsky b2b Pitti Schmitti, Cocolino, Meicon b2b Weikum, GiGi

Urodziny Smolnej Miejsce: Klub Smolna Daty: 8 – 11 listopada

   

You may also like