Home MiejscaA to ciekawe! TAKIEGO MIEJSCA JESZCZE W WARSZAWIE NIE BYŁO! BAR, KARAOKE, BEER PONG I… MINI GOLF W CENTRUM MIASTA!

TAKIEGO MIEJSCA JESZCZE W WARSZAWIE NIE BYŁO! BAR, KARAOKE, BEER PONG I… MINI GOLF W CENTRUM MIASTA!

by admin

Wielu z Was mogło już zauważyć zaklejony na kolorowo wielki lokal tuż przy placu Trzech Krzyży. Wreszcie wiemy, co kryje się za tajemniczymi foliami pokrytymi literką “Z”… Zagrywki to pierwszy bar z aktywnościami w Warszawie.

Za konceptem stoją twórcy Hangaru 646, bez którego (a w zasadzie bez których) trudno dziś wyobrazić sobie warszawską scenę rozrywkową. Nowa miejscówka za dnia przeznaczona będzie dla wszystkich, ale wieczorami będzie zarezerwowana tylko dla dorosłych. Sprawdź, co znajdziesz w Zagrywkach!

Zagrywki to nowy koncept twórców Hangaru 646

Zagrywki – bar z aktywnościami przy Placu Trzech Krzyży Po pierwsze – lokalizacja. Plac Trzech Krzyży to serce miasta, w okolicy którego znajdują się ukochane przez Warszawiaków bary i knajpy. Teraz do Cudów na Kiju, Zamieszania, Wozowni i nowo otwartego Charlotte Bouillon dołączą Zagrywki, co jedynie potwierdzi imprezowy charakter tego spotu.

Po drugie – koncept. Twórcy Hangaru 646 znowu zaskakują i otwierają coś, czego jeszcze w Warszawie (i chyba w Polsce!) nie było…

Zagrywki znajdują się przy ul. Nowy Świat, tuż przed Placem Trzech Krzyży

Przez ostatnie lata podróżowaliśmy w poszukiwaniu popularnych barowych atrakcji, które chcielibyśmy przywieźć do Polski. Tak powstał pomysł na Zagrywki, czyli nasze nowe miejsce – mówi Igor Konefał, współtwórca Hangarów 646 i Zagrywek. – Z Japonii przywieźliśmy pomysł na zautomatyzowane pokoje karaoke z tabletami do wyboru piosenek i zamawiania napojów, ze Stanów pomysł na stoły do beer ponga i skeeballe, z Anglii na shufflebardy, a podczas wszystkich podróży zbieraliśmy pomysły na  crazy golfa, czyli szaloną odmianę minigolfa, która będzie największą atrakcją lokalu! To i tak tylko część aktywności bo znajdzie się ich tu aż 9 rodzajów – dodaje Igor

Zagrywki – noce i dnie W Zagrywkach znajdziemy dwa bary, które wieczorami będą serwować gościom alko, a w ciągu dnia pyszne, wyciskane soki. Ten podział bierze się stąd, że miejscówka w ciągu dnia ma być dostępna dla wszystkich, jednak wieczorami otwarte będzie tylko dla gości powyżej 18 roku życia. Brzmi ciekawie, prawda?

Czy zagrywki staną się “place to be” nadchodzącego sezonu?

Zagrywki w centrum Warszawy otworzą się już pod koniec tego roku, ożywiając zimową stolicę i stanowiąc powiew świeżości na rozrywkowej mapie miasta. Jeżeli jesteś ciekaw nowych informacji, śledź Zagrywki na Insta – mają wyjątkowo śliczny profil! Czekamy z niecierpliwością!

Projekt wnętrz MFRMGR Projekt oświetlenia Kama Wybieralska Identyfikacja graficzna Dmowski&Co.

Zagrywki Adres: ul. Nowy Świat 4 Otwarcie: koniec roku 2019

 

You may also like