Home MiejscaKnajpy i kawiarnie PIZZA I DISCO TO POŁĄCZENIE IDEALNE! JUŻ DZIŚ STARTUJE NOWY CYKL W ORBICIE SŁOŃCA

PIZZA I DISCO TO POŁĄCZENIE IDEALNE! JUŻ DZIŚ STARTUJE NOWY CYKL W ORBICIE SŁOŃCA

by admin

To już dziś! Rano przywitało nas gorące słońce, które chyba dobrze wie, że dziś W Orbicie Słońca rozpoczyna się sezon na prawdziwe DOLCE VITA! 12 października pierwsza imprezka z cyklu Disco Pizza. Brzmi jak połączenie idealne? Sprawdź, o co chodzi!

Disco Pizza W Orbicie Słońca

Disco Pizza w Orbicie Słońca Szalone noce spędzone na parkiecie – weekend w weekend – to plany, które ma dla Was ekipa W Orbicie Słońca. Od teraz celebrowany będzie każdy piątek i sobota, podczas których odbywać się będą boskie cykle imprezowe! (program BELOW). Na salony i czerwone kanapy wprowadzimy porządnie czarującą dawkę kultury i dalej będziemy rozpieszczać Was pizzowym szaleństwem!

Pizza W Orbicie Słońca jest pyszna!

Już dziś, 12 paździerka, startuje cykl Disco Pizza! W sobotni wieczór będziecie mogli rozkoszować się smakiem świetnej pizzy w rytm muzyki disco i disco italiano z lat 70. 80. i 90.! Nie samym jedzeniem człowiek żyje, a pizza sama się nie spali! Dlatego po kolacji wbijajcie na piętro W Orbicie Słońca i tańczcie do białego rana! Przyjemne z pożytecznym, prawda? Kręcenie pizzy, kręcenie się na parkiecie, kręcenie się z pizzą na parkiecie, albo samoistne kręcenie się – zalecane. Zapowiada się super! Miejsce: W Orbicie Słońca Data: 12 października Start: 22.00 Wstęp Wolny!

Zdjęcia: W Orbicie Słońca

You may also like