Home MiejscaA to ciekawe! WYJĄTKOWY KONKURS DLA MIŁOŚNIKÓW FOTOGRAFII. DO WYGRANIA… WARSZTATY NA DACHU HOTELU MARRIOT!

WYJĄTKOWY KONKURS DLA MIŁOŚNIKÓW FOTOGRAFII. DO WYGRANIA… WARSZTATY NA DACHU HOTELU MARRIOT!

by admin

To nie lada gratka dla fanów fotografii! Legendarny hotel Marriott usytuowany w sercu Warszawy obchodzi 30. urodziny!  Z tej okazji możecie wziąć udział w super konkursie. Do wygrania wyjątkowe warsztaty na dachu hotelu oraz impreza w Panorama Sky Bar, który znajduje się na 40. piętrze obiektu.

Widok z Hotelu Marriott, fot. Grzegorz Marcinek

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Wydarzenie odbędzie się 25 września, a zadanie jest następujące: opublikuj na swoim profilu na Instagramie (musi to być profil publiczny) ciekawe zdjęcie, na którym widoczny jest Marriott od zewnątrz lub wewnątrz i oznacz je #warsawmarriott30.
Dodatkowo polub profile @marriottwarsaw i @fujifilmpolska. Fujifilm będzie bowiem partnerem warsztatów 25 września. Organizatorzy czekają na piękne, ale i  pomysłowe fotografie. Masz czas do 18 września. Jeśli na swoim profilu publikowałaś/eś już zdjęcia z widocznym hotelem Marriott, wystarczy, że je teraz odpowiednio oznaczysz.

Warsztaty poprowadzą świetni fotografowie Do poprowadzenia warsztatów zaangażowaliśmy trzech świetnych fotografów: Wojtka Wieteskę, Wiktora Franko, Jacka Boneckiego. Widok z dachu hotelu zapiera dech w piersiach, a wzięcie udziału w sesji zdjęciowej, która się tam odbędzie, brzmi jak niezwykłe doświadczenie. Poczujesz się, jak ekipy na planach sesji zdjęciowych do najlepszych magazynów modowych. Na nowo odkryjesz krajobraz Warszawy.

Do Twojej dyspozycji będą aparaty bezlusterkowe Fujifilm X oraz średnioformatowe Fujifilm GFX. Gwarantujemy, że druga część wydarzenia – przyjęcie w Panorama Sky Bar, w trakcie którego do wygrania będą vouchery do hotelowych restauracji oraz SPA i aparat instax Wide 300 – również okażą się niezłym przeżyciem!

Wyniki konkursu opublikujemy 19 września. Uwaga! Wygrać może tylko jedna osoba!  

Czas na wysyłanie prac macie do: 18 września Wyniki: 19 września Warsztaty: 25 września Pełny regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

Zdjęcie wyróżniające: Grzegorz Marcinek

You may also like