Home MiejscaA to ciekawe! CHCESZ ZOBACZYĆ WARSZAWĘ Z INNEJ PERSPEKTYWY? WYBIERZ SIĘ NA WYJĄTKOWY REJS Z MIAMI WARS

CHCESZ ZOBACZYĆ WARSZAWĘ Z INNEJ PERSPEKTYWY? WYBIERZ SIĘ NA WYJĄTKOWY REJS Z MIAMI WARS

by admin

Wisła już na dobre zadomowiła się w naszych sercach. Kto dziś wyobraża sobie lato w Warszawie bez wieczorów w nadwiślańskich barach. Choć z lądu rzekę znamy już całkiem nieźle, to jednak wciąż rzadko kiedy zdarza nam się po niej pływać! Ekipa z Miami Wars przychodzi z pomocą!

Stare miasto widziane z motorówki Miami Wars

Warszawa z innej perspektywy Czailiśmy się na ten rejs już od dawna i wreszcie się udało! W słoneczne wrześniowe popołudnie stanęliśmy na przystani Miami Wars gotowi na przygodę. Towarzyszyli nam wspaniali właściciele Miami Wars i największy rudy przystojniak w Warszawie, czyli Igor! Golden retriever, który po Wiśle pływa codziennie, a jednak za wodą… nie przepada! Kiedy pod koniec wycieczki zobaczył ląd, nie mógł się doczekać kiedy wyskoczy z łódki.

Ten widok zapiera dech w piersiach

Sam rejs to ekstra przeżycie i dopóki się tego nie zrobi, to można tego do końca nie rozumieć, ale wyobraźcie sobie to!  Wiatr we włosach, kropelki wody delikatnie muskające twarz no i żeby nie było zbyt poetycko – kieliszek prosecco w dłoni!

Nie zapominajmy też o najważniejszym, czyli widoku na miasto. Niby tym samym, który widujemy często, a jednak zupełnie innym – bardziej romantycznym i majestatycznym. Mnie ten widok zawsze wzrusza, dlatego w pewnym momencie łezka zakręciła mi się w oku!

Klimat to ludzie Ludzie odpowiedzialny za Miami Wars są od zawsze związani z wodą, która jest ich pasja. To widać, to się czuje i to sprawia, że chce się z nimi przebywać. Swoją drogą  – wiecie, że najpierw powstała flota Miami Wars, a dopiero później lokal (czyli bar i strefa do chillu)? Mnie wydawało się, że ta miejscówka jest tam niemal od zawsze!

Pędzenie motorówką Miami Wars to niesamowite uczucie!

Wróćmy do tematu łódek. My wybraliśmy się na przejażdżkę motorówką, ale to nie jedyna opcja. Możecie postawi też na szkuty wiślane, czyli klasyczne drewniane łodzie. Poza klasycznym rejsem, na możecie też na niej… zjeść kolację.

Potrzebujecie więcej miejsca? Spokojnie! Możecie wynająć iBarkę i zorganizować imprezę, którą wszyscy będą wspominać jeszcze długie miesiące! Mega fajny pomysł na urodziny, wieczór panieński czy nawet imprezę firmową. 

Ceny różnią się w zależności od wybranego pakietu i rodzaju łódki. Całą ofertę znajdziecie TUTAJ. To naprawdę super sprawa! POLECAM!

 

You may also like