Conner Youngblood – nadzieja amerykańskiej sceny anonsuje nowy album i przyjeżdża na koncerty do Polski! 19. października zagra w Warszawie w BARdzo Bardzo!


Cheyenne

Supportował takie gwiazdy jak Janelle Monae, Aurora czy Sohn, jesienią przyjeżdża na koncerty do Polski! Conner Youngblood – wielka nadzieja
amerykańskiej sceny w trzech miastach będzie promował swój debiutancki album „Cheyenne”. Premiera krążka w sierpniu, zaś w październiku Youngblood zagra koncert w Warszawie!

Debiutancki album Youngblooda “Cheyenne” to pełna swobody fuzja folkowej melancholii, subtelnej elektroniki i soulowej żarliwości. Na płycie muzyk samodzielnie gra na aż trzydziestu instrumentach: od gitary i syntezatorów po harfę, klarnet czy table. Instrumenty kolekcjonuje od dawna – to najlepszy prezent jaki można mu zrobić na urodziny lub święta, choć Youngblood w poszukiwaniu okazji odwiedza też giełdy i antykwariaty. Bogactwo muzycznych środków i aranżacyjny talent sprawiają że “Cheyenne” zachwyca swobodnym, naturalnym brzmieniem i harmoniczną swobodą. Youngblood nagrywał płytę ponad dwa lata, w przerwach między pracą w studiu koncertował zaś po całym świecie.

video: „The Birds Of Finnland”

Miejsce: BARdzo, Bardzo
Data: 19. października
Start: 20.00
Bilety: www.biletomat.pl

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany