Melanże w ten weekend 25. – 27. maja

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. KOKAFELLAZ W POMOŚCIE 511 – już dzisiaj gorący piątek z KokaFellaz! Chłopaki zaserwują skumulowaną dawkę najlepszych bitów i Waszych ulubionych kawałków w odjechanym wydaniu. Do tego pierwszoplanowy widok na rzekę, rozweselające trunki i najluźniejsza atmosfera w mieście! Zagrają w składzie: Homer, Hardy Stereo, Dj Dtl.
Data: 25. maja
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

2. SEN: I’LL HOUSE YOU – piątek w SEN Warsaw to hołd dla house’u. Bert (Last Robots), Kreddy i Yorüba pokażą Wam czym jest prawdziwe, głębokie brzmienie, a barmani zaserwują Wam koktajle, które przeniosą Was do innego świata. To jest właśnie SEN!
Data: 25. maja
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

3. WEEKEND URODZINY barSTUDIO – mija właśnie pięć lat od dniA, w których napoczęta została historia baru w teatrze, w pałacu, przy placu. W ten weekend szykujcie się na muzyczno-taneczny i urodzinowy weekend! Sprawdźcie pełny program w linku!
Data: 25. – 26. maja
Start: 20:00
Więcej info: FB EVENT

4. ORKIESTRA MIŁOŚĆ NA RAPIE X PATIO – Orkiestra Miłość to jedyny taki event na Kredytowej. Po raz kolejny zaprzyjaźnieni muzycy zagrają na żywo największe szlagiery przygotowane specjalnie na tę okazję! Tym razem na warsztat wezmą hip-hopowe szlagiery! Nowe aranżacje, Wasze ulubione numery! Razem z nimi gra Eklektik Selektah.W Miłości: I Say Mikey i Alex Koffer.
Data: 26. maja
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

5. WHAT IS LOVE? –  Rok 1993. W kinach Jurassic Park, w Warszawie można już zjeść Big Maca, a na listach przebojów Michael Jackson na zmianę z Whitney Houston. W tym czasie, nasi hockowi naukowcy w pocie czoła pracują nad odpowiedzią na to nurtujące ludzkość pytanie – WHAT IS LOVE? Badania prowadzone są między innymi na członkach grupy GLASS Hunters (wtedy już częściowo pełnoletnich) i Dj Ri. To właśnie oni już w sobotę zaprezentują wyniki analizy! Szykujcie się! 
Data: 26. maja
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Pomost 511

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany