Pomysły na ten tydzień: 14. – 17. maja

 

Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. KOMEDIA? KORPO STORY | TEATR XL – nowy  tydzień zaczynamy od Teatru XL w Niebie! Już dzisiaj na niebiańskiej scenie korporacyjna historia z przymrużeniem oka. Marzy Wam się kariera w dużej firmie? Zobaczcie jak wygląda taka praca według Teatru XL!
Data: 14. maja
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

2. KINO POD CHMURKĄ MR. GAGA  – kolejna edycja Kina Pod Chmurką w Prochowni Żoliborz – szykujcie się na piękne filmy o miłości, zapierające dech w piersiach dokumenty, wzruszające i liryczne dramaty oraz filmy akcji. Na rozgrzewkę historia izraelskiego choreografa Ohada Naharina, który stworzył własny język tańca – GaGa.
Data: 15. maja
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

3. SMOLNA ON AIR | ORIENTAL EDITION – kolejna edycja orientalnej nocy. Od tej pory będziemy się spotykać raz w miesiącu podczas środowych imprez „Smolna On Air”, które będą odbywały się na Patio. Wśród gości pojawią się, Deep Filip, który na co dzień mieszka w Holandii oraz duet Kapoor & indygo z Żyrardowa. Dodatkowo możecie spodziewać specjalnej dekoracji, pachnidełek oraz świecidełek. Mile widziane orientalne stroje!
Data: 16. maja
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

4. CZWARIAT HOCKI KLOCKI – jeśli Wasz tydzień przebiega na wariackich papierach, Czwariat w Hockach pomoże Wam nie zwariować!  Wpadnij trochę poszaleć z Princess Rap i Dj Rizzle! Dla zdrowotności!
Data:  17.maja
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

5. 9. WARSZAWSKIE TARGI KSIĄŻKI – znów przyszedł maj, a z majem wielkie czytelnicze święto: Warszawskie Targi Książki na Stadionie Narodowym, które potrwa 4 dni!
Data: 17. – 20. maja
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk 


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany