Kulturalny weekend: 11. – 13. maja

Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. TARGI DESIGNU WZORY NA WIOSNĘ – Wzory na wiosnę! Majowe WZORY to dwa dni targów w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, które będą świetną, wiosenną okazją aby kupić piękne rzeczy do domu zaprojektowane przez młodych designerów i wyprodukowane przez polskich rzemieślników!
Data: 11. – 13. maja
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

2. TARAS WIDOKOWY NOCĄ – do końca września, w każdy piątek i sobotę (za wyjątkiem 19. maja) Pałac Kultury i Nauki zaprasza na oglądanie nocnej iluminacji Warszawy. W chłodne wieczory czekać na Was będą koce i ciepłe napoje w kawiarni Costacoffee. Bilet na #TarasNoca kosztuje 22 zł/os.
Data: 11.- 12. maja

Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

3. ZOO MARKET VOL. 3 – to już TRZECI sezon na Zoo Markecie! Wspólnie biesiadowanie, debatowanie, koncertowanie i oczywiście najlepsi wystawcy z całej polski!. Będzie się działo!  Warszawska Praga jest jedną z najbardziej fascynujących dzielnic stolicy. Bazary są tradycją, bez której trudno wyobrazić sobie krajobraz Pragi. W ten weekend oficjalnie rozpoczynamy dni wielkiego handlowania na Zoo Markecie!! Wystawcy z całej polski! vintage, antyki, starocie, bibeloty, płyty winylowe i książki. Rękodzieło, design, obrazy, grafiki, rzeźba. Prace młodych zdolnych z Akademii Sztuk Pięknych.
Data: 12. – 13. maja
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

4. 59. SEZON KONCERTÓW CHOPINOWSKICH W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH – w niedzielę rozpocznie się 59. sezon Koncertów Chopinowskich w Łazienkach Królewskich. Koncerty Chopinowskie są jednym z wydarzeń muzycznych o najdłuższej tradycji, którą łączą ze świeżością interpretacji w wykonaniu najciekawszych osobowości muzycznych. To idealny pomysł na spędzenie niedzieli w wyjątkowej atmosferze.
Data:  13. maja
Start:  12.00 i 16.00
Więcej info: FB EVENT

5. ŚNIADANIE W PAŁACU | OTWARCIE OGRÓDKA – rusza kolejna edycja projektu Plac Defilad – najpiękniejsza i zupełnie wyjątkowa odsłona ogrodu (jak zwykle Grabczewscy), dziesiątki wydarzeń (Teatr Studio z mnóstwem partnerów) i kilkaset dobrych nocy na placu (barStudio). Z tej okazji, w niedzielę, odświętne śniadanie przygotowane przez kucharzy, kucharki i cukierników z Catering Studio. 
Data: 13. maja
Start: 10.30
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany