Melanże w ten weekend 27. – 29. kwietnia

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. POMOST 511 | OTWARCIE SEZONU – na ten moment czekaliśmy bardzo długo! Wreszcie powracają najlepsze letnie imprezy w POMOST 511! Już w ten weekend wielkie otwarcie nowego sezonu 2018. Co przyniesie nadchodzące lato? Szalone tańce pod gołym niebem, drinki na plaży i leniwe weekendy nad rzeką. Bądźcie gotowi! Leżakowanie w sobotę i niedzielę od 12:00.
Data: 27. – 29. kwietnia
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

2. HOCKI KLOCKI | WIELKI POWRÓT NAD WISŁĘ – Hocki Klocki powracają nad brzeg Wisły! Na powitanie sezonu, już od dzisiaj,  zaplanowano dziewięciodniową celebrację – a to dopiero początek pełnych atrakcji miesięcy. Oto, co klub szykuje w tym roku! Nie możemy się doczekać! 
Data: 27. – 29. kwietnia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

3. TYLE SŁOŃCA W CAŁYM NIEBIE – szron na szklankach, promienne uśmiechy i najfajniejsze brzmienia w głośnikach! Najbardziej słoneczna zabawa pod wyjątkowym niebiańskim dachem gwarantowana! Parkiet w Niebie rozgrzeją: I Say Mikey (AM Radio), Princess Rap, SL, Finesse. A na scenie w Piekle nad Niebem – iRobot. 
Data: 27. kwietnia
Start: 22:30
Więcej info: FB EVENT

4. SEN DRZWI OTWARTE | POZNAJMY SIĘ – już od dzisiaj drzwi do Snu zostają dla Was otwarte, jeszcze nieoficjalnie, ale już będziecie mogli poczuć, co to SEN. W ten piątek serwowane będą koktajle i house’owe brzmienia od godziny 21:00. Dio i Ralph m.in. będą grać w rytmie deep house, disco i glitter house.
Data: 27.- 28. kwietnia
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

4. U LOVE ME X MIŁOŚĆ  – kultowy label U Know Me Records wraca na Kredytową i zaprasza na kolejną imprezę z cyklu U Love Me. Hip-hop, funk, disco edity i połamane bity, za sterami oczywiście Groh i Buszkers! Impreza jest afterem po koncercie Fisz Emade Tworzywo.
Data: 28. kwietnia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: NIEBO

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany