Niesamowici Islandczycy z GusGus w 2018 roku odwiedzą Polskę i zagrają koncerty w pięciu polskich miastach. Zobaczymy ich też w Warszawie!

GusGus koncert w Warszawie

Zespół trasę rozpocznie w Poznaniu, ale już 24. maja zawita do Warszawy.  GusGus zagra w klubie Progresja, gdzie będzie promował najnowszy album „Lies Are More Flexible”, który ukaże się jso sprzedaży trafi już 23 lutego. 

GusGus yo Biggie Vieira i Daniel August – charyzmatyczna dwójka, która od lat 90 stanowi o wyjątkowości islandzkiej grupy. Od pierwszej płyty „Polydistortion” (dla wytwórni 4AD) po najnowszą „Lies Are More Flexible” niepowtarzalne elektroniczne produkcje Biggiego i wspaniały, liryczny wokal Daniela, a także ich sceniczna prezencja decydują o sile przekazu i międzynarodowym fenomenie GusGus.

Przez lata kariery zespół niejednokrotnie zmieniał skład, zapraszając do współpracy muzyków, tancerzy, a także kobiece i męskie głosy, co zwykle
pomagało Islandczykom odświeżyć ich oryginalną wizję muzyki tanecznej. Po bestsellerowych albumach „Arabian Horse” i „Mexico”, islandzka grupa wraca w równie znakomitej formie, proponując na nowym krążku niepowtarzalną fuzję electro-popowych melodii, transowo-technowych rytmów i syntezatorowych brzmień. Płytę „Lies Are More Flexible” zapowiada świetny, taneczny singiel „Featherlight” 

GusGus dawali już pokaz swojego talentu na międzynarodowych i polskich festiwalach muzycznych. Kto był – wie, o co chodzi. Kto nie widział ich na żywo – ma przed sobą niezwykłą okazję na niesamowite, muzyczne przeżycie!

Miejsce: Progresja
Data: 24. maja
Bilety: dostępne już niedługo!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany