Melanże w ten weekend 9. – 10. lutego

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. MUZYKA NIEHETONORMATYWNA – w tym roku Walentynki w Cafe Kulturalnej będziemy obchodzić 5 dni właściwym terminem. Przybywajcie tłumnie aby bawić się do rana! Zagrają dla Was; Hej Kochani, Pupper Dj, Amyoplasia, Holiday Inn i Nawid Dick. 
Data: 9. lutego
Start:
22:00
Więcej info: FB EVENT

2. NIECH ŻYJE KARNAWAŁ – jutro poczeka. Dzisiaj liczy się karnawał. Dzisiaj w Niebie przełączamy się na najwyższe obroty. Wiwat rozpusta! Na scenie zagrają: Oskar, Niko P, Kotojelen, Borucci, Pitu i Panda (KokaFellaz). A już jutro Randka w Ciemno, czyli Walentynki w Niebie, więcej TU
Data: 9. lutego

Start: 22:30
Więcej info: FB EVENT

3. BYŁAŚ SERCA BITEM  – miłosny klasyk na Kredytowej! Bitowe piosenki o miłości i od serca. Rzeczy nowe mieszane z klasyką. W hip-hopowym stylu, Bez wstydu i z zacięciem! Nie zabraknie hołdu dla J Dilli, Bitowego geniusza, który jest inspiracją od zawsze! Na Patio grają:  Jedynak & Ment XXL (FLIRTINI), Burn Reynolds, Envee.
Data: 10. lutego
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 4. BIAŁY KARNAWAŁ PABLO ESCOBARA – w ostatnią sobotę karnawału w DZiKu Biały Karnawał z Pablito! Señor Escobar jest ostatnimi czasy bardzo zajętym człowiekiem, a jego telefon satelitarny nie odpowiada… I wtedy wchodzą oni, (Cartel de) Cali na biało: Duże Pe + Warsaw Balkan Madness + PapaBen + Bratko =GLOBAL DIGGERS! Po raz kolejny zabiorą Was w DZiKą podróż muzyczną dookoła świata, z akcentem na brzmienia z Ameryki Południowej – zarówno współczesne jak i z okresu „śnieżnego szaleństwa” zobrazowanego w serialu Narcos. 
Data: 10. lutego
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

5. SOBOTY W KOSMOSIE: SATURACJA  –  w lutowe soboty Kosmos zasyci SATURACJA. Powiązana z SYNTETYKIEM ekipa SATURACJI od 2016 organizuje w Warszawie różne ciekawe wydarzenia rytmiczne. Reprezentować będą: Jambalaya aka Dzuma, Stylumator aka Huragan, DJ Phatrax aka Juby. Przyjdźcie wcześnie, wyjdźcie późno, zobaczycie o co chodzi.
Data: 10. lutego
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

 

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany