W Teatrze Buffo od 12. lutego bawić widzów będzie plejada najlepszych polskich aktorów m.in. Rafał Królikowski, Krzysztof Wieszczek, Dominika Figurska. Tito Productions zaprasza na spektakl „Boeing Boeing”.


O tym przedstawieniu słyszeli chyba wszyscy warszawiacy. „Boeing Boeing” to sztuka, która bije rekordy popularności, ponieważ jest nie tylko lekka i przyjemna, ale też mistrzowsko zrealizowana i zagrana. Boeing Boeing” to komedia sytuacyjna autorstwa francuskiego dramaturga Marca Camolettiego. W 1991 roku została wpisana do księgi Guinessa za rekordową ilość wystawień. W 2008 roku zaś nagrodzona została prestiżową Tony Awards – odpowiednikiem Oscara w świecie teatru.

Spektakl opowiada historię Maksa (Krzysztof Wieszczek), którego życie uczuciowe regulowane jest przez międzynarodowy rozkład lotów… Maks ma aż trzy narzeczone, wszystkie są stewardessami, a każda z nich sądzi oczywiście, że jest tą jedyną. Co stanie się jednak, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie one zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili?

Miejsce: Teatr Studio Buffo, ul. Marii Konopnickiej 6
Data: 12 lutego, 2 i 25 marca, 13 i 14 kwietnia, godz. 19.00

Kasa Teatru Studio Buffo
Tel. 22 625 47 09, 22 339 07 71
www.studiobuffo.com.pl
www.ebilet.pl

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany