Melanże w ten weekend 26. – 28. stycznia

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. TRIBUTE TO JADŁO – już dzisiaj w Cafe Kulturalna impreza TRIBUTE TO Jadłodajnia Filozoficzna. Wszyscy dobrze pamiętamy imprezy do rana w Jadło, ten klimat, te czasy… Przeżyjmy to jeszcze raz! Za zamieszanie odpowiedzialni będą: AM RADIO (I Say Mikey, & DJ TON), Michał Wiraszko (Muchy), Boy Division, DNTRT i John Beaver (Glass Hunters).
Data: 26. stycznia
Start:
22:00
Więcej info: FB EVENT

2. H I T – same najlepsze i wyłącznie największe. Tej porywającej nocy usłyszycie 100% HITów i wybawicie się aż do bólu. Z głośników polecą numery takie, że nogi same wskoczą na parkiet, a Wasza ekscytacja sięgnie zenitu! Za DJką w Niebie staną:  I Say Mikey (AM Radio), Princess Rap, Kuvau, DJ YouRi.
Data: 26. stycznia

Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

3.  SMOLNA: BOOKA SHADE LIVE  – w sobotę w Klubie Smolna zagrają Walter Merziger i Arno Kammermeier, znani jako Booka Shade, którzy w tej formule nie występowali w Polsce od czasu pamiętnych występów na Audioriver i w 1500 m2 do wynajęcia. To właśnie oni stoją m.in. za tak popularnymi utworami, jak „Body Language”, „Love inc” czy „Regenerate”.
Data: 27. stycznia
Start: 23:30
Więcej info: FB EVENT

 4. KONIEC FERII W MIŁOŚCI – dajcie upust emocjom, bawcie się jakby to był Wasz czas, zapomnijcie o pracy i szkole – spotykamy się na parkiecie i przy barze w Miłości! Zagrają dla Was: NEEN NAH & Spisek Jednego (Patio) i Erha (Miłość).
Data: 27. stycznia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

5. 2 POKOJE Z BAREM  – 2 Pokoje z Barem to cykl, który każdorazowo tworzy tęczę nad ulicą poznańską i roświetla ją jednolitym oraz ciepłym kolorem. Muzyka przeplata się tu z kulturą barową i luźną atmosferą, powodując jedno-bal do białego rana! Wpadnijcie w sobotę do 8 Dzień Tygodnia, złapcie sporo dobrej energii i zabalujcie do rana. Zadbają o to: Nowosad, Lulu, Zack Parano i Daesmith.
Data: 27. stycznia
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

 

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany