W klubie Smolna do końca stycznia odbędą się jeszcze cztery wydarzenia z udziałem reprezentantów międzynarodowej sceny muzyki elektronicznej. Wśród nich będą Dax J, Klangkarussell live, Emmanuel, Clouds oraz Booka Shade live.

Czego możecie oczekiwać po kolejnych wydarzeniach? Co najmniej tego, do czego klub Smolna od początku swojego istnienia przyzwyczaił klubowiczów, czyli dawki najlepszej i różnorodnej elektroniki. Tym razem najbardziej zadowoleni będą fani tanecznych brzmień muzyki house oraz fani mocnego techno.

Headlinerami dwóch najbliższych piątkowych wydarzeń będą artyści właśnie związani z międzynarodową sceną techno. 19. stycznia na Smolnej wystąpi Dax J, czyli postać, której piekielnie energiczne sety rozbrzmiewały w zeszłym roku m.in. na Audioriver i Mayday. Z kolei 26. stycznia w przestrzeniach klubu będzie można zobaczyć i usłyszeć Emmanuela (DJ-a, producenta i właściciela wytwórni ARTS) oraz Clouds – duet artystów wydający m.in. Turbo Recordings, czyli labelu należącym do Tigi.

Dax J Live @ Awakenings, ADE 2017


Emmanuel – Diamonds

Clouds @ Boiler Room Glasgow

Z kolei podczas dwóch ostatnich styczniowych sobotnich nocy na Smolnej wystąpią projekty reprezentujące lżejsze brzmienia elektroniki – oba w wersji live. 20 stycznia do Warszawy przyjedzie austriacki duet Klangkarussell, którego wielki hit pt. „Sonnentanz” w platformie YouTube uzyskał aż ponad 27 mln wyświetleń. Natomiast tydzień później w murach klubu zagrają Walter Merziger i Arno Kammermeier, czyli Booka Shade, którzy w tej formule nie występowali w Polsce od czasu pamiętnych występów na Audioriver i w 1500 m2 do wynajęcia. To właśnie oni stoją m.in. za tak popularnymi utworami, jak „Body Language”, „Love inc” czy „Regenerate”.

Klangkarussell – Sonnentanz ft. Will Heard

Booka Shade – Love Inc

Poza headlinerami z zagranicy, podczas tych czterech wydarzeń wystąpi również plejada polskich artystów – Deas, który zadebiutował ostatnio w należącej do Pan-Pot wytwórni Second State, a także m.in. Angelo Mike, Dtekk, Leon oraz Eltron.

 

Więcej na www.smolna38.com i www.facebook.com/smolna38


O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany