Melanże w ten weekend 12. – 14. stycznia

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. ODLOT BY I SAY MIKEY – niezwykła podróż zaczyna się tu i teraz… Już dzisiaj odlot nastąpi bez opóźnień! Pamiętajcie nie pozostawiać bagażu ani partnerów do tanecznych pląsów bez opieki! Zapnijcie pasy i wyłączcie telefony – to będzie niezapomniana podróż. Życzymy miłego lotu! Za sterami: kapitan I Say Mikey oraz załoga: Kuvau, NEEN NAH i  Nowosad. Na drugiej scenie w Piekle nad Niebem zagra dla Was Kovvalsky!
Data: 12. stycznia
Start:
22:30
Więcej info: FB EVENT

2. KARNAWAŁOWA IMPREZA Z PANEM ELTRONEM  –  w piątek w Barze Pacyfik karnawał rozpoczyna się na dobre! Już dzisiaj zagra dla Was, po raz drugi, fantastyczny DJ – Eltron John! Nie zapominajcie o pysznym jedzeniu i drinkach przy barze! 
Data: 12. stycznia

Start: 20:00
Więcej info: FB EVENT

3. POLISH OLDSCHOOL PARTY  – kolejna edycja Total Oldschool Party w Hydrozagadce tylko z polską muzyką! Wasz oddany DJ Bigos zaprezentuje set z rodzimymi hitami z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych (tych zapewne będzie najwięcej) i 90-tych. Być może pojawią się też jakieś smakowite covery z polskimi tekstami.
Data: 12. stycznia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 4. KOCHA LUBI SZANUJE – w sobotę na Patio duża dawka dobrej muzyki, najlepszych drinków i wybornego towarzystwa. Zagrają dla Was: I Say Mikey, Miko Czajkowski i Alex Koffer, a w Miłości: Green Rose aka Malina. Zostajemy do rana!
Data: 13. stycznia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

5. DJ BLACK BELT GREG & PHUNK’ILL PRES. TO NIE SĄ URODZINY VOL. 4  – już po raz czwarty warszawscy DJe Phunk’ill i Black Belt Greg we współpracy z agencją REVOLUME oraz klubem Iskra zapraszają na największą imprezę urodzinową w Warszawie! Podczas trzech ostatnich edycji wystąpiło ponad dwudziestu artystów ze ścisłej czołówki polskiej sceny rapowej. Obfitowały one w niespodziewane i zapisane na kartach polskiego hiphopu zwroty akcji, w multum niezapowiedzianych gości i zapamiętanych na długo występów. Tegoroczna edycja niesie ze sobą prawdopodobnie najgrubszy jak do tej pory lineup, ale to wszystko musicie zobaczyć na żywo. Skoro ‚to nie jest hip-hop’, to w takim razie to nie są urodziny. A może i są. Zobaczymy.
Data: 13. stycznia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

 

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany