Impro opanowało Warszawę i podbija kolejną dzielnicę! Szczypta dobrego smaku, garść humoru i cztery łyżki świetnej zabawy. W ten oto sposób powstaje jedyny i niepowtarzalny wieczór improwizacji w Kinie Praha! Poznajcie nowy cykl spotkań, podczas którego uśmiejecie się do łez. Podczas pierwszej odsłony cyklu, już 7. grudnia, wystąpi przed Wami grupa „Coś krótkiego”!

Impro w Praha – co to będzie?

Improwizacja jest formą żywego teatru, w którym fabuła, postaci i dialogi będące częścią gry, sceny czy opowieści powstają „tu i teraz”. Często improwizatorzy przyjmują sugestie od publiczności lub czerpią inspiracje z innych źródeł. Każda improwizacja jest wyjątkowa, ponieważ jeśli zobaczysz występ to… nigdy się on nie powtórzy! I za to właśnie Warszawiacy pokochali impro – tutaj wszystko, dosłownie wszystko, może się zdarzyć!

Improwizowane pokazy są za każdym razem inne i różnią się pomiędzy sobą. Poszczególne grupy improwizacyjne charakteryzują się swoim własnym, wypracowanym stylem. Aktorzy są jednocześnie reżyserami i scenarzystami ściśle ze sobą współpracującymi w tym samym czasie, bez wcześniejszego przygotowania czy planowania. Impro jest spontaniczne, wciągające i zabawne. Ale by się o tym przekonać, musicie najpierw zobaczyć to na własne oczy i dać się całkowicie pochłonąć!

Impro w Praha – grupa „Coś Krótkiego”

„Coś krótkiego” – specjaliści od szalonych krótkich gier improwizowanych, znanych m.in. z programu „Who’s Line Is It Anyway?”. W czasie swojego energetycznego show grają po kilka postaci naraz, mówią wierszem, śpiewają, zakrzywiają czasoprzestrzeń i o wiele więcej! Na scenie przede wszystkim dobrze się bawią, a przy okazji sprawiają, że ich energia udziela się publiczności. W skład grupy wchodzą: Mariusz Ciechoński, Konrad Gniazdowski, Tomasz Kępa, Szymon Manowski, Paweł Popardowski i Kinga Zembrzuska.

Impro w Praha zapowiada się naprawdę dobrze, a my niezwykle cieszymy się, że możemy wspierać rozprzestrzenianie się impro po caaałej Warszawie. 7. grudnia widzimy się w Kinie Praha!

Miejsce: Kino Praha
Data: 7. grudnia
Start: 19.00
Bilety: 20 zł (normalne), 15 zł (ulgowe)

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany