PECHAKUCHA NIGHT WARSAW VOL.24: Przed Wami kolejna, dwudziestą czwartą, odsłona niezwykłego wydarzenia PechaKucha Night Warsaw. To wieczór, podczas którego poznacie kreatywnych ludzi, którzy będą dzielić się z Wami swoimi projektami, przeżyciami i doświadczeniami. Jak to wygląda? Dowiedz się więcej!

PECHAKUCHA NIGHT WARSAW VOL.24 – CZYM JEST PECHA KUCHA?
PechaKucha (pe-czak-cza) została wymyślona w 2003 r. przez tokijskich architektów Marka Dytham’a i Astrid Klein. Jest to cyklicznie odbywająca się impreza podczas której swoje projekty i pomysły może zaprezentować każdy. W czasie PechaKucha Night prezentacje łączy magiczna formuła 20 x 20 – 20 slajdów a każdy z nich wyświetlany jest przez 20 sekund. Całość trwa 6 minut i 40 sekund, w czasie których autor opowiada o swoim pomyśle, projekcie, podróży, przygodzie, sztuce, koncepcji…  

PECHAKUCHA NIGHT WARSAW VOL.24 – CO JESZCZE CZEKA NA WAS TEJ NOCY?
Nowi ludzie, inspiracje, kontakty i przede wszystkim rozmowy. PechaKucha oznacza po japońsku „gadu-gadu”. Prezentacja, poprzez swoją formułę jest żywa i dynamiczna a zarazem pozwala przekazać sedno sprawy. Wśród tematów prezentacji najbliższej edycji między innymi: tworzenie własnej książki, sex coaching, sezonowe porady na cały rok oraz pierwsza platforma społecznościowo-dobroczynna . A to tylko wybrane wystąpienia – zapowiada się mega ciekawie!

Miejsce: Centrum Kreatywności Targowa
Data: 14. września
Start: 19.00
Wstęp Wolny!

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany